Yasar kullanıcısının son içeriği

1. Y

Xpg Summoner Cherry Mx Vs Corshair K60

Xpg Summoner Cherry mx vs Corshair K60 yada farklı bir öneriniz varsa oda olur kesinlikle %60 klavye istemiyorum sizce hangisi ? Not:Corshair K60 itopyada 1700 TL şuanda o yüzden soruyorum.
  2. Y

2K Bütçeye Hangi Klavye Alınabilir?

Aklımda corsair k60 veya stealseries apex 3 var hangisi daha mantıklı ?
  3. Y

300 Tl'ye Termal Macun Önerisi

300 TL param var. Hem işlemcimin hem de ekran kartımın termal macununu değiştirmek istiyorum, sizce hangi macunu tercih etmeliyim? Bir de temizlik için peçete kullanılması sıkıntı çıkarır mı?
  4. Y

Steam Sepet Değerlendirme

Ne eklenilebilir ?
  5. Y

Google'da Yırtılmalar Oluyor

Dünden beridir anlayamadım hiçbir oyunda bir problem yok DC de Steam'de vs gezerken hiçbir şey yok Forza oynarken de bir şey olmyuor ancak Google'da sekmeden sekmeye geçiyorum örneğin video izlerken WhatsApp'a giriyorum Google'ın kendisinde birkaç yer beyaz veya siyah oluyor. Ekran kartı veya...
  6. Y

Grid Oynanır Mı?

Selam arkadaşlar, Grid 1 yani 2019 da çıkan versiyonu Steam'de 10 TL'ye düşmüş almayı düşünüyorum, sizce alınır mı?
  7. Y

Su Kaçmış Bir Telefon Ortalama Ne Kadar Prinçte Tutulmalı?

Telefonun her yerini kontrol ettim daha yeni prinçten çıkarıp kaçmış olan bi tek hoparlör vardı onunda önünde fitre mantıklı koruma var kaçmamıştır herhalde şuan.
  8. Y

Su Kaçmış Bir Telefon Ortalama Ne Kadar Prinçte Tutulmalı?

Benim biraz hijyenik takıntılarım olduğundan dolayı telefonu ıslak mendil ile dezenfekte etmek istemiştim.Telefonu ıslak mendil ile sildim ve ardından peçete ile kurulayıp ne olur ne olmaz diye prince yatırdım.Ortalama ne kadar süre prinçte kalmalı? (Telefon prinç kabının içinde dik...
  9. Y

Nadiren Siyah Veya Turuncu Sarı Gibi Kısımlarda Kırmızı Piksel Gözüküyor.

Bazı izlediğim videolarda sarının turuncunun veya siyahın varyasyonlarının olduğu yerlerde ara sıra kırmızı piksel görüyorum bu normal mi SS aldığımda gözükmüyor.
  10. Y

Xbox Game Bar'a Basınca Ea Games Ve Riot Client Açıldı?

Forza oynarken Xbox bildirim sesi geldi bende balatma kısmına Xbox Game Bar yazdım girdim ve ardından Forza dondu(PC değil) ardından Riot Client ve EA Games açıldı ne olmuş olabilir?
  11. Y

Kayıtlı Crack Siteden Üyelik Nasıl Silinir?

Sağ olun hocam içime su serptiniz.
  12. Y

Peki ya ne yapmamı öneririsiniz? Mailimi başka bir mail adresiyle değiştirdim (yeni açtığım kullanmadığım bir mail adresiyle) bide başka hiçbir şeyim kayıtlı değildi zaten.Direkt mail attım ulaşmak için henüz dönen olmadı,bide hocam benim hesabım orda 2 yıldır bulunuyormuş.Sizce bilgisayarıma...
  13. Y

Cr-----turk-- diye bir siteye kayıt olduğumu gördüm. Bayağı eskiden kalma bir şey. Ben de bilgilerimi komple yok etmek ve hesabı silmek istiyorum ama silemiyorum ne yapabilirim?
  14. Y

Ride 2 Için Kol Lazım Mı? Ve Alınır Mı?

İndirimde hocam şuan
  15. Y

Ride 2 Için Kol Lazım Mı? Ve Alınır Mı?

Ride 2 almayı düşünüyorum şu an Steam'de 5 TL klavyeyle zevk verir mi yoksa aldığıma değmez mi? Ve alınır mı sizce?
Geri