YDAUTOGETHER kullanıcısının son içeriği

1. YDAUTOGETHER

Öneri Sizce Hangisini Almalıyım

bu fiyatta s23 den başka cihaza bakılamaz iphone 12 artık eskidi ve o fiyata o özellikler 10 bin tl lik cihazda da mevcut ben koşulsuz s23 öneriyorum
  2. YDAUTOGETHER

General Mobile Gm 24 Pro Ws Realme 10

genel olarak aynı özellikler gm 24 pro 120hz mevcut realme 10 90hz tabiki buda yeterlidir ek olarak genaral mobile arayüz nasıl bilmiyorum ama realme arayüz gayet stabil sade ve özelleştirilebilir ben size a34 öneriyorum buy fiyatta en iyi cihaz a34 dür
  3. YDAUTOGETHER

Gt2 12/256 Alınır Mı ?

realme gt2 işlemci olarak ve hız olarak a54 den üstündür kamera olarak a54 ve 4 yıl güncelleme garantisi sunuyor realme gt2 3 yıl sunuyor 12 ile çıktı 13,14,15 güncellemesi alıcak şarj süresi olarak a54 ortalama 9 10 saat ekra açık süresi mevcut realme gt2 7 saat realme gt2 dezavantajı yüksek...
  4. YDAUTOGETHER

Öneri Jabra Elite 2 Mi Anker P2I Mi

evet başlıktada görüldğü gibi hangi kulaklığı önerirsiniz
  5. YDAUTOGETHER

Soru Xbox Gamepad Tavsiye

Merhaba efenim xbox gamepad 9.nesil joystick var bu kolun hassas olan yerleri nedir bana verebileceğiniz tavsiye var mı örnek titreşim motorunu kapat bozulur gibi veya analog sert kullanma gibi ben mortal kombat 11 oynuyorum tabiki sert oyun tuşlara sert basar isem bozulur mu?
  6. YDAUTOGETHER

Öneri 2.El Gamepad Önerisi?

merhabalar tekrardan öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkür ederim daha önce gamepad 10tl likler den kullandım tabiki güzel elime oturdu tetik hassasiyetleri güzel forza horizon 4 de denedim benim için sorun olan şey masaütü pc me usb dongle ile bağlıyorum lakin 20 saniye sonra bağlantı...
  7. YDAUTOGETHER

2.El Xbox Gamepad Vs Sıfır Msi Gc20V2

merhabalar tekrardan daha önce gamepad 10tl likler den kullandım tabiki güzel elime oturdu tetik hassasiyetleri güzel forza horizon 4 de denedim benim için sorun olan şey masaütü pc me usb dongle ile bağlıyorum lakin 20 saniye sonra bağlantı kopuyor bu nedenle kablolu kullanıyorum. ek olarak...
  8. YDAUTOGETHER

Gamepad Bluetooth Problemi

merhaba masaüstü pc me usb dongle ile bluetooth bağlantısı kurdum lakin xbox 9.nesil gamepad aldım bağlandığımd 5 10 sn sonra bağlantı kopuyor ve tekrar bağlanmıyorum cihazı kaldırdığımda tekrar bağladığımda aynı problem mevcut
  9. YDAUTOGETHER

biran önce denemek istiyorum lakin hala gelmedi :D
  10. YDAUTOGETHER

ben geldim kutusu olmayan yedek olarak bırakılıp daha sonra kullanılmamış xbox 9.nesil gamepad aldım yaklaşık 990tl 53tl de kargo 1043tl
  11. YDAUTOGETHER

merhaba kutusu olmayan yedek olarak bırakılıp daha sonra kullanılmamış xbox 9.nesil gamepad aldım
  12. YDAUTOGETHER

tamamdır sağolun ben tekrar yazabilirmiyim
  13. YDAUTOGETHER

Msi gc20 v2 aslında aynı gc30 v2 modeliyle aynı tek farkı kablolu olması başka hicbir farkı bulunmamakta
  14. YDAUTOGETHER

xbox ile bu msi arasında ne gibi fark var hala çözemedi,m 2 side çift motorlu değil mi
  15. YDAUTOGETHER

500tl farka değer mi
Geri