yekeler kullanıcısının son içeriği

1. Y

Video Izlerken Ses Ve Videonu Yavaşlaması Garipleşmesi

Opera GX ile denedim yine aynı sonucu aldım
  2. Y

Denedim, şimdi deneyimliyorum iyi forumlar, herkese teşekkürler
  3. Y

Yanıtlarınız için müteşekkirim. Problem aslında 2 haftalık süreçte 12 kere deneyimlediğim bir şey 1,5 saniye gibi bir süre oluyor kendiliğinden düzeliyor farklı bir tarayıcı deneyeceğim deneyimlerimi yinelerim ve o kısayol kalıcı çözüm olmaz gibi çünkü ertesi gün pc yi açtığımda da oluyor...
  4. Y

Deneyeyim Edge kullanıyordum
  5. Y

Gamegarajdan bu sistemi aldım 2 hafta civarı bir süre oldu yaklaşık 12 kez bu problemi yaşadım, video izlerken video yavaşlıyor ve ses hem yavaşlayıp hem bozuluyor sorunun kaynağı ve çözümü nedir bilen varsa sevinirim şimdiden teşekkürler Ekrankartı driverım güncel, Biostarın b550mh'ın tüm...
  6. Y

4K Ya Kadar Monitör Önerisi.

Ürünü tasarım vs. ve oyun için -buradan- aldım. Arkadan güneş gelmesine rağmen parlaklığı çok iyi %99 srgb desteği de sunuyor ölü pixel ghosting vs. sıkıntısı da yoktu 165hz olarak kullanıyorum G-SYNC özelliklerde direk yazmıyor ama ekte de görüldüğü gibi destekliyor keşke monitör tuş yapısı...
  7. Y

Öneri Yazılım Için 16 Bin TL Civarı Bilgisayar Toplamam Monitör Dahil Lazım

https://www.gamegaraj.com/urun/hero-5a/ buna ne dersiniz sizce iyi midir
  8. Y

yanıtınız için teşekkürler https://www.itopya.com/vok-vader_h22623 bu sistemin i5 12400f işlemcili versiyonunu alsam daha iyi olabilir mi peki sizce
  9. Y

Merhabalar mobil tarafta flutter, react native,android stduio gibi programlar ile yazılım geliştireceğim ileride 3d olaylarına da girebilirim unity, unreal engine vs ve Yapay Zekada basit modeller için de kullanacağım. Bana beni az da olsa biraz uzun götürecek bir sistem önerir misiniz monitör dahil
Geri