yenakoo kullanıcısının son içeriği

1. Y

Msi G2412 Çi̇ft Ekranda Sorun

HDMI 2.1 kablo ile bağlı fakat laptopumda 2.1 desteklesede monitör 1.4 destekliyor.
  2. Y

Msi G2412 Çi̇ft Ekranda Sorun

Merhaba benim MSI G2412 model monitörüm var. HP Omen 16 cihazıma bağlayıp kullanıyorum ancak laptopumun ekranını açıp çift monitör gibi kullanmak istediğimde ilk 4-5 dakika sorun yok. 4-5 dakika sonra, yarım saniye-1 saniye aralıklarla monitör ekranında gitgel oluyor. Laptopun ekranı kapalıyken...
  3. Y

Rog Strix G712Lu Işlemci 98 Dereceyi Buluyor

Merhaba benim ASUS ROG STRIX G17 laptopum var. 1 Nisan'da bakımlarını yaptım ve bakımı yaptıktan sonra boşta ekran kartı ve işlemcim 28 derecedeydi, Valorant'ta ise Turbo modda Max 66 dereceyi görmüştüm. Fakat şu an Turbo moda alınca boştayken bile 85 dereceye çıkıyor. Valorant'a girdiğimde veya...
  4. Y

3200 MHZ RAM

teşekkürler vakit ayırdığınız için (y)
  5. Y

3200 MHZ RAM

kendi ramimi amazon.comda 47 dolara buldum fakat 875 tlye denk geliyor ayni ozellikteki ramlerin neredeyse 2 katı fiyatı var ondan dolayı sordum şöyle cl22 8gb 3200mhz ram var amazon.com.tr de satışta kingston marka işimi görür mü bu peki?
  6. Y

3200 MHZ RAM

Merhaba laptopumda 8gb 3200mhz ram var cpu z de cl değeri 21 olarak görünüyor cl22 3200mhz 8gb ram alsam sorun olur mu? İşlemcim i7 10750h olduğu için 3200mhz rami 2933 olarak çalıştırıyor
  7. Y

JBL T510BT baglanmama sorunu

çift bağlantı özelliği var telefondan bağlantısını kestim yinede görmüyor driverlarımı nasıl güncelleyeceğim bluetooth için biliyor musunuz
  8. Y

JBL T510BT baglanmama sorunu

arkadaşlar jbl t510bt kulaklıgım var bilgisayarım kulaklıgı bluetoothta gormuyor telefonum direkt bulup bağlanıyor snopy snbt51 model kulaklıkta var bilgisayarım onu direkt buluyor ama bu kulaklığı bulamıyor çözümü nedir
Geri