ygzkya kullanıcısının son içeriği

1. Y

CS:GO'yu silip yükledim kasmaya başladı

bios ayarlarından mı yapılıyordu
  2. Y

evet oyuna girdiğimde sanki çok yüksek grafikli bir oyun açmışım gibi ısınıyor ve fandan ses geliyor daha önce oynamamış olsam pc kaldırmıyor diycem ama 1 hafta öncesine kadar pcyi hiç zorlamadan oynadığım bir oyundu
  3. Y

dosya doğrulama da yaptım steam üzerinden ana menüye girdiğimde hala aynı şuan 1669926877 bu arada çekirdeklerin tamamını kullanmaya başladım 3 gün önce bir etkisi olabilir mi
  4. Y

sistem /lenovo Ideapad S145 15AST/ amd-a6 9225 radeon r4, hardisk dolu değil dosya doğrulama yapmadım nasıl yapılıyor
  5. Y

merhaba arkadaşlar bundan 1 hafta kadar önce cs:go'yu sildim bugün tekrar yükledim. Normalde zaten çok yüksek grafiklerde oynamazdım 40-50 fps alıyordum ama bana fazlasıyla yetiyordu bugün tekrar yüklediğimde aşırı kasıyordu yeni yüklediğim için öyle sandım takmadım fakat fps asla yükselmedi...
  6. Y

Gelişmiş ön yükleme

fotoğrafı attığın yere tekrar girip 12'ye çıkarmayı denedin mi?
  7. Y

bios advanced giremiyorum

merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 gündür lenovo ideapad S145 15AST model laptopumun bios advanced kısmına erişmeye çalışıyorum konu hakkında ne kadar video ne kadar tartışma varsa inceledim fakat bir türlü yapamadım bios kısmına erişim sağlıyorum ancak sadece boot, config, security kısmı ve basit...
  8. Y

Tek ram slotu olan pc'nin rami değiştirilir mi?

https://www.trendyol.com/lenovo/ideapad-s145-15ast-a6-9225-4gb-128ssd-radeon-r4-15-6-81n30048tx-p-50952861 laptop bu
  9. Y

laptopun markası lenovo modeli IdeaPad S145 AMD A6 9225 1669135121 bu arada az önce internetten laptopun özelliklerini araştırırken farkettim 'bellek yuvası: 2' yazıyor ancak kendi bilgisayarımda görev yöneticisinden performans kısmını açtığımda 'kullanılan yuvalar 1/1' yazıyor
  10. Y

laptopumda tek ram slotu var ve ben de rami değiştirmek istiyorum bunun için araştırma yaptım ancak tam bir bilgiye ulaşamadım genelde herkes 2 slotu olan pc için video çekmiş benim laptopumun slotunda DDR4 4gb ram var onu söküp 8gb bir ram taksam sıkıntı olur mu bilgisayar düzgün çalışır mı
Geri