Yiğit__ kullanıcısının son içeriği

1. Y

Önceden Sağlıklı Çalışan Oyunlarda Drop Yiyorum

Hocam, dediğinizi yaptım ancak iki türlü de kasmaya devam ediyordu. Ben de win10'a döndüm geri
  2. Y

Hocam arama menüsüne insider yazdım şöyle bir şey çıktı sonrasında ise mavi olan çıktı, kaydol diyeyim mi?
  3. Y

Windows 10, Ekran kartı "dxdiag"da Intel(R) UHD Graphics620 gösteriyor, Monitörümün özelliklerini ve ne olduğunu bulamadım ama laptop monitörü işte, 60hz
  4. Y

Hocam kusuruma bakmayın rahatsız ediyorum ancak tekrardan droplar girmeye başladı, tüm ayarlar da yapılı. Windows'ta yaptığım bir güncellemeden sonra olmuş olabilir mi?
  5. Y

Hocam, ayarları yaparken zaten oyundaydım; sanırım sorun olmaz bu. Sorun tamamen çözülmedi ancak her 4-5 dakika bir giren drop artık 15 dakikada falan bir giriyor. Teşekkür ederim. Onun haricinde drop bitince, fps geri eski hâline dönünce, önceden görmediğim fps'leri görmeye başladım.
  6. Y

Pil kısmından yapılan mı?
  7. Y

Teşekkürler hocam, hepsini yaptım.
  8. Y

Nereden kontrol edeceğimi bulamadım da sürücü sürümüm 516.59'muş
  9. Y

Driverleri Aygıt yöneticisinden tek tek kontrol ettim, en iyi sürümü kullanıyorsunuz demişti hepsinde. Bir de doğru çalışıyor mu bilmiyorum ancak her gün CCleaner'den kontrol ediyorum.
  10. Y

Teşekkürler, dediklerinizi yaptım ancak iki tane Gpu gösteriyor. Bu normal mi? Bunlar hakkında bilgim çok yokta.
  11. Y

Tüm oyunlarda oluyor, Hocam kusuruma bakmayın, o konularda nasıl bakılacağına pek bir bilgim yok. O yüzden direkt ayarlarda yazanları yazacağım :D İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-8265U CPU @ 1.60GHz 1.80 GHz 8 Gb ram GPU: Intel(R) UHD Graphics 620 ve NVIDIA GeForce MX130 ancak Görev...
  12. Y

Merhabalar, Laptopuma son zamanlarda çok drop girmeye başlamıştı. Ben de sıfırlamıştım. Önceden hiç olmadığı kadar drop giriyordu sıfırlamadan önce, 140 fps oynadığım oyun ilk başta 70 fps'den yukarı çıkmamaya sonrasında oynarken aniden 0-20 arasına düşmeye başladı. Sıfırladıktan sonra da...
Geri