Yolcu kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım Bu Sisteme En Fazla Ekran Kartı Ne Takabilirim?

Paylaştığınız videonun açıklama kısmında , "Intel Core i7 3820 4.0GHz." yazıyor, muhtemelen ya yanlış yazılmış ya da işlemciye overclock yapılmış. 3.60 olması lazım. Nette aşağıdaki başlıkları yazarak araştırma yapın, verilen bilgiler işinize yarayabilir. Başlık 1 : RX 6600XT için işlemci...
  2. Y

Yardım Bu Sisteme En Fazla Ekran Kartı Ne Takabilirim?

Maalesef, RX 6600 XT ekran kartına, i7-3820 işlemci çok zayıf kalır dostum. Kullanılır mı ? Evet kullanılır ama darboğaz yapar. İşlemcinizin RX 580 ile bile darboğaz yapma ihtimali var. Yani maksimum RX 580 alınır o işlemciye. Sizi yanlış yönlendirmek istemem. Kendiniz bu konuyu nette, arama...
  3. Y

6.000-7.500 TL Toplama Sistem Için Anakart Işlemci Tavsiyesi

Selam dostum. Konuyu açmanız iyi olmuş. Aynı ekran kartından bende de var. Bir kaç haftadır fırsat buldukça bu karta uygun ikinci el işlemci ve anakart bakıyorum. Yaptığım araştırmalarda şu iki işlemcinin, " Intel Core i3-9100F ve Ryzen 3 2200G" GTX 1050 Ti için çok uygun olduğunu gördüm. Ayrıca...
  4. Y

Hangi Işlemciyi Alırsam Oc Yaparım?

Rica ederim kardeşim.
  5. Y

Hangi Işlemciyi Alırsam Oc Yaparım?

Anakartınızın desteklediği işlemciler için aşağıdaki linke bakabilirsiniz. https://www.asus.com/motherboards-components/motherboards/tuf-gaming/tuf-gaming-b660m-e-d4/helpdesk_qvl_cpu?model2Name=TUF-GAMING-B660M-E-D4 1703708915 Ekran kartınızın PSU gereksinimi minimum 550 W olması öneriliyor...
  6. Y

Soru Rtx3060 Ti Den Rtx3080 E ?

Fikir vermesi açısından aşağıdaki linkte bulunan Relative Performance kısmına göz atabilirsiniz. https://www.techpowerup.com/gpu-specs/geforce-rtx-3060-ti.c3681
  7. Y

Youtube Premium Üyeliği

Tarayıcınıza uBlock Origin eklentisini kurun, sıfır reklam...
  8. Y

Bilgisayar Açılmıyor Yardım Lütfen

Konu ile ilgili aşağıdaki arkadaşım bulduğu çözüm yolunu deneyebilirsiniz. Konunun geçtiği sayfanın linkini de aşağıya bırakıyorum... -------------------------------- Çözüm : Eski ram'i takın, bios'a gidin, xmp'yi kapatın ve frekansı 1,20V'de 2666Mhz'de kalacak şekilde ayarlayın...
  9. Y

Anakartımı Markasını Bulamıyorum

Aşağıdaki linkte ücretsiz bir program var onu indirip kurabilirsiniz. Her şeyi gösterir.. https://www.gezginler.net/indir/speccy.html
  10. Y

PC Restart Atmadan Açılmıyor

Ekranı uyandırmak için şu klavye kısayollarından birini kullanın: Windows tuşu + P veya Ctrl + Alt + Del tuşlarına basın. Siyah ekran için şu klavye kısayolunu kullanın: Windows tuşu + Ctrl + Shift + B tuşlarına basın. Sorun için detaylı arama yapmak lazım. Sorunun çözümünü yerli kaynaklarda...
  11. Y

PC Restart Atmadan Açılmıyor

Tahminen Ramlar tam oturmamış veya oksitlenmiş olabilir. Yapabiliyorsanız Ramları çıkarıp silgi ile silip, düzgün bir şekilde yerlerine takın.
  12. Y

Mavi Ekran

HYPERVISOR_ERROR durma kodu, Windows 10 ve 11'deki Hypervisor sanallaştırma yazılımında bir sorun olduğunu gösterir. Windows Hypervisor Platformu (Hyper-V), kullanıcıların Windows PC'lerinde sanal makineleri çalıştırmasına ve yönetmesine olanak tanır. Windows Hyper-V özelliğinin...
  13. Y

Yardım Windows 10 Dizin Oluşturma Bilgisayardan Silinmiş Ve Windows Search Açılmıyor.

Selam arkadaşlar.. Ara kısmında, "Dizin oluşturmayı geri açın." diye bi uyarı var, yani dizin oluşturma kapalı. Ve denetim masasında dizin oluşturma diye bir seçenek yok, normalde olması gerekirdi. Onun yerine yanında içi boş bir kağıt simgesi olan , "İndexing options control panel, (32 bit)"...
  14. Y

Yardım Windows 10 Xbox Ağı Yok

Cmd'ye Sağ Tıkla Yönetici Olarak Çalıştır Ve Aşağıdaki Komutu Verip Sistemi Yeniden Başlat. Reg.exe add "HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\DoSvc" /v "Start" /t REG_DWORD /d "2" /f Sisteminize "EdgeWebView2" Adlı Programı Kurmayı Unutmayın. Bunu Yaptıktan Sonra Store'den Uygulamaları...
  15. Y

Oyun Oynarken Ekranın Gitmesi Fanların Full Hız Dönmesi

Başka bir ekran kartınız varsa, bir de onun ile deneyin. Sizin sorun ile aynı sorunları yaşayanların yorumları aşağıdaki linklerde... (Sayfaları translate yardımıyla çevirebilirsiniz.) Kolay gelsin...
Geri