yosif kullanıcısının son içeriği

1. Y

Logitech G Pro X Superlight Mouse Kozmetikden Dolayı Garantide Değişim Olur Mu?

İkinci el olarak aldığım beyaz Logitech G PRO X Superlight farenin sol tuş altında sağ ve sol cliklerde sararma yaptı sizce ne yapmam gerek? Ürünün daha 3 ay falan garantisi var. Sararmalar gerçekten kötü gözüküyor
  2. Y

Bilgisayar Açılmıyor Yardım Lütfen

bios sıfırladınız mı ? aynı şekilde bendede olmuştu eski ramlerim corsair rgb pro 3600dü taktım görüntü gelmedi bios pilini çıkardım tornavida ile 2 metal yerede değecek şekilde 5 saniye bastırdım sonra ramleri taktım 2-4 şeklinde olmadı 1-3 olmadı en son anakarttan okuduğumda 1-2 2-4 şeklinde...
  3. Y

Epic Games'ten Aldığım Rdr2 Oyunu Mevcut Değil Diyor

Ortalama 1.5 hafta önce epic games adlı yerden indirimden rdr2 dahil 5-6 oyun aldım hatta aldığım bir oyunu yükledim ve oynadım geçenlerde internetimde sorun olduğu için oyunu yükleyemedim az önce girdiğimde mevcut değil diye bi simge çıkıyor karşıma tarafıma herhangi bir para iadesi yapılmamış...
  4. Y

Glorious Model O Wireless Farenin Üst Kapağı Kırıldı Garanti Kabul Eder Mi ?

Glorious model o wireless mouseu bir arkadaştan aldım o 2 ay kullandı ben daha yaklaşık 1 ay kullanmadım fakat biraz temiz titiz olduğum için dün mouseu silerken tam temizlenmedi bende üst kapağı çıkardım yıkadım kurutma makinesi ile sıcak ile bilerek kuruttum fakat galiba cok sıcak geldi...
  5. Y

Arkadaşlar G300S Den Asus Tuf Gaming M3`E Geçicem Sisce Değermi

asus tuf m3 kullancısı olarak cevaplıyorum geçmelisin tabii ki de :D cok rahat ağır değil o kadar yazılım arayüzü harika bence geçmelisin zaten fiyatıda 300 TL gibi bişe
  6. Y

Soru Önceden Fiziksel Sim Ile Kullanılmış Telefon E Sime Geçince Kullanılırmı ?

Arkadaşlar iyi akşamlar yurt dışı iphone 12 cihazım var geçen sene (2022) aralık ayında telefoncuya gittik telefonu 15 gün kapalı tutun 2023 Ocak ayının birinde telefonu açın yeni imei yüklenicek dedi dediği gibide oldu 2 farklı imei geldi telefona fiziksel sim aldım kullandım 3-4 ay ortalama...
  7. Y

Hyperx Wireless (Kablosuz) Kulaklığımın Usbsini Kaybettim

ikinci el yeni bi pc aldım içindede hyperx stinger wireless vardı geldiginde usbsi içinde yoktu adam koydum dedi ama yoktu adam gitti her yere baktı bulamadı bunu nerden temin edebilirim bi bilginiz varmı ? veya kablolu yapabilirmiyim bunu ?
  8. Y

Sistem ve CPU Sıcaklığı

sahibindende stok fanlar var onlardan almayı düşünüyorum büyük ihtimal onlardan alır takarım bundan iyidir bence yük altında 75 dereceyi geçmesin yeter bana
  9. Y

Sistem ve CPU Sıcaklığı

dün aldım bilgisayarı sogutucuya vericek param yok maalesef
  10. Y

Sistem ve CPU Sıcaklığı

sende gene iyi i7 7700k sıvı sogutmalı sistemde boşta 90 derece alıyorum
  11. Y

Sıvı Soğutmam 100 Derecede Çalışıyor

tamam geliyor ses ama cok az bide her zaman gelmiyor ses bence sıvı değişimi lazım hocam ne dersiniz
  12. Y

pompanın calsıp calısmadıgını nerden anlayabilirim peki dönüp dönmedigini içini acıp bakmammı lazım calısırken
  13. Y

hocam bana yardm edermisiniz sıvı sogutma sogutmuyor bilgisayarı

hocam bana yardm edermisiniz sıvı sogutma sogutmuyor bilgisayarı
  14. Y

aldıgım kişi 1.5 yıl dedi bende ne yapacagımı sasırdım yani internette gezinirken 90 derece arası
  15. Y

şimdi biride sıvı soğutma değiştirilmez ölmüştür o soğutucu diyor ama 1.5 yıllık sanırım birde soğutucu sıvısı olarak vtor var sizce nasıl
Geri