yukiii38 kullanıcısının son içeriği

1. Y

Kasadan Gelen Aşiri Fan Sesi̇

Arkadaşlar merhaba kasamdan aşırı fan sesi gelmeye başladı bunu yapmaya başlayalı 2 gün oldu onun öncesinde hiç bir şey yoktu kasayı iyice temizledim bugün sıkıntı halen devam ediyor şuan mesela ne oyun oynuyorum ne bir şey yapıyorum fan sesi halen gelmeye devam ediyor. Fanların hızlarını BİOS...
  2. Y

Arkadaşlar Diablo 4 Aldım Indirdim Windows 10 Versiyon 1909 Hatası Alıyorum

hocam windows 10 pro kullanıyorum son yaptığım güncelleme de Windows 10, sürüm 22H2 özellik güncelleştirmesi bu hocam
  3. Y

Arkadaşlar Diablo 4 Aldım Indirdim Windows 10 Versiyon 1909 Hatası Alıyorum

Arkadaşlar Diablo 4 aldım windows 10 versiyon 1909 hatası alıyorum sizce sebebi ne olabilir?
  4. Y

Logitech F310

Arkadaşlar az önce Logitech F310 Siparişi verdim fifa 23 oynuyacağım bilgisayardan sizce iyi midir ?
  5. Y

Fi̇fa 23 İçi̇n Kol Öneri̇si̇

Arkadaşlar merhabalar fifa 23 için oyuncu kolu önerir misiniz? bütçem 300-400 TL
  6. Y

Snowman Fan Alinir Mi ?

https://www.hepsiburada.com/snowman-x120-rgb-kasa-fani-120mm-x-4-fan-kontrolcu-kumanda-pm-HBC00001P44C2 ARKADAŞLAR BU FAN SİZCE ALINIR MI ?
  7. Y

Kasa Fan Öneri̇si̇

Arkadaşlar Merhabalar kasamın önünde 3 adet fan giriş yeri bulunmakta kasamın daha iyi soğuması için 3 tane RGB fan almaya karar verdim sizce hangi fan almalıyım ? Link ile öneri yaparsanız çok sevinirim. Keyifli Forumlar.
  8. Y

Ryzen 5 5500 RX 6600 Ekran Karti Sicaklik

yok hocam bir arka da egzoz fan var kasanın yukarısında 2 tane fan var
  9. Y

hocam kasanın önünde 3 tane fan giriş yeri var 3 tane fan alıp takayım mı sence ?
  10. Y

kanka korkuyorum ya işlemciye bir şey olcak diye işlemci sıcaklığı yüksek geldi kasanın bir yanı cam elimi koyduğum zaman sıcak geliyor 1688225495 kasanın önünde 3 tane fan giriş yeri var kasayı 3 fana çıkarmayı önerir misin ?
  11. Y

Arkadaşlar Herkese Merhabalar İyi bayramlar; Valorantda GPU sıcaklığım 53 derece 55 dereceleri görüyor. CPU sıcaklığım da 70 71 dereceler arasında. kasam da sıvı soğutma yok 3 tane fan var. bir de RYZEN 5500'ün kendi işlemci fanı var sıcaklık değerleri normal mi yaz ayına göre ?
  12. Y

Redragon Dark Avenger K568R Blue Oyuncu Klavye

Hocam sizin bu ekipman konusunda fazla bilginiz var gibi duruyor böyle "eh işte" dediniz vallahi içime şüphe düşürdünüz ya :/
  13. Y

Redragon Dark Avenger K568R Blue Oyuncu Klavye

Redragon Dark Avenger K568R BLUE Oyuncu Klavye arkadaşlar bu klavyeyi aldım sizce iyi midir ?
  14. Y

Redragon Dark Avenger K568R Blue Oyuncu Klavye Alınır Mı ?

Hocam klavyeyi sipariş verdim az öne inşallah iyi çıkar
Geri