YukseL kullanıcısının son içeriği

1. Y

Anakart Ekran Kartını Görmüyor.

Driver windows için gerekli, ekrana sinyal gelmedikten sonra driver bir işe yaramıyor?
  2. Y

İlk söylediğiniz denedim bir değişiklik olmadı, driver a da gerek kalmıyor çünkü bilgisayar açılırken bile ekranda sinyal yok uyarısı alıyorum.
  3. Y

Tool kısmında ekran kartı seçim alanı gelmiyor.
  4. Y

Evet ekran kartına takılı, hem Display Port hem de HDMI kabloları takılı fakat görüntü gelmiyor.
  5. Y

Merhaba, Apu sistemim(5700G - B450M) için 6650xt model ekran kartı alım fakat ekrana görüntü gelmiyor HDMI kablosu ile anakart üzerinden görüntü alabiliyorum, ekran kartından alamıyorum. DP ve HDMI kablolarını denedim ikisinde de görüntü gelmiyor. Bilgisayar aygıtlarında da ekran kartı...
  6. Y

Çözüldü Fare imleci sürekli dönüyor

Teşekkür ederim hocam, Armoury Crate üzerinde k3 klavye güncellemesi varmış, onu yapınca düzeldi şimdi.
  7. Y

Birkaç tane vardı onları da görev sonlandır ile kapattım tekrar açıldı, sistem uygulamaları sanırım.
  8. Y

Taramayı yeni bitirdi, virüs çıkmadı hiç. 3 gün öncesine kadar böyle bir sorun yoktu, Asus klavye ve fare kurulumunu yaptıktan sonra olmaya başladı.
  9. Y

Merhaba, Asus Tuf Gaming M3 model fare kullanmaya başladım 2 gün önce, o günden beri fare imleci sürekli dönüyor. Armoury Crate ile yazılım güncellemekten başka hiçbir değişiklik olmadı bilgisayarda, eski fare de böyle bir sorun yoktu. Bununla ilgili yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.
Geri