YuriWasiliy kullanıcısının son içeriği

1. Y

Rainbow Six Siege Hesabım

ikiside var ve şifreyi değiştirdim
  2. Y

ama tuhaf olan e postamı ve şifremi değiştirdikten sonra levelim yükseldi onuda anlamadım sanki karşı komşumla aynı tuvaleti kullanıyormuşum gibi hissediyorum
  3. Y

geçen hesabıma uzun süredir girmediğim için şifremi değiştirmek istedim lakin şifre sıfırlama postası gelmiyordu mailime sonra yeni hesap açıp kurtarmaya çalıştım ve geri aldım e posta değişimi yaptım ve şifremi değiştirdim 1 haftalık tatile gittiğimde ise battlepass bitirilmiş 3 lvl atlanmış ve...
  4. Y

Blackshark V2X 7.1 Aktivasyon Kodu Yok

yapımı çok basit razer sitesinden yapıyorsun sorunun neydi ? 1689547758 Ben rus türküyüm birazcık türkçeyi yanlış kullanabiliyorum :D konuyu hortlattım kusura bakmayın
  5. Y

Soru Ryzen5 5600 Rtx3060Ti Alınır Mı?

eğer bütçen yeterli ise amd ryzen 7 5800x 3d almanı öneririm ekran kartı olarakta 2080 ti 3080 vs eğer bir kere alayım tam alayım diyorsun 4060 düşünebilirisin
  6. Y

siz olmasaydınız bir yere varamazdım teşekkürler aktivasyon kodunun gelmesi uzun sürermi acaba 1687463271 şuan aktivasyon kodu geldi çok teşekkür ederim minnetarım forumda yeniyim hatta ilk kayıt olduğum forum diyebilirim eğer sürk-ü lisan ettiysem affola iyi geceler
  7. Y

USB girişli değil ama 7.1 surround destekli 1687462669 birde benden ürün numarası istiyor bunu nerden buluyoruz ( bunuda buldum )
  8. Y

şöyle cevaplayayım aktivasyon kodu kartı var evet ama abandım birazcık silindi faturam felan var seri numarası nerde bilmiyorum pedlerin arkasında yok 1687462344 seri numarasını buldum discord var ise yardımcı olurmusunuz
  9. Y

razer kraken x lite aldım biraz fazla kazıdım 3 harf yok üstüne üstük seri numarasınıda bulamadım .
Geri