Yusuf Sezgin 'in en son etkinliği

• Y
    Yusuf Sezgin , Laptop Ram Önerisi başlıklı konuya cevap yazdı.
    İki ram arasındaki fark dediğim Corsair ve Crucial markalı ram yazdınız amazonda o ikisi aradındaki farktan bahsetmiştim. Çünkü şuanki...
  • Y
    Sağolasın yardımın için. Dediğin iki ram arasındaki farkı çözemedim. Hangisini almak daha mantıklı olur?
  • Y
    Yani ccleaner tarzı bir araçla taryıcı cache temizliği yapın. Modemi açıp kapatın. Komut istemi yönetici olarak çalıştırıp pconfig...
  • Y
    Toplamda 32gb alacağım için max kapasite pekte önemli değil aslında. Pcde bulunan iki ramimde 3200mhz görev yöneticisindede 3200mhzde...
  • Y
    Corsairin taramasını yaptım şimdi error veriyor. 1714580401 MrMemoryden taramayı başarıyla yaptım.
    • Screenshot_3.png
    • Screenshot_4.png
  • Y
    Beni sevmedi anlaşılan :D 3 tarayıcıda denedim olmadı.
  • Y
    Diablo 4 açıkken arka plandaki uygulamalar dahil %96 ram tüketimlerini buluyor zaten bundan yukarısında oyun donup kapa aç yapmam...
  • Y
    https://www.cimri.com/oyun-bilgisayari/en-ucuz-acer-nitro-an515-44-nh-q9hey-006-amd-ryzen-5-4600h-8gb-ram-256gb-ssd-gtx-1650ti-linux-15-6...
  • Y
    Yusuf Sezgin , RAM forumunda Laptop Ram Önerisi başlıklı bir konu başlattı.
    Merhabalar. Bilgisayarım Acer Nitro An515-44 Amd 4600h 1650ti 8Gb modeli. Zamanında +8 3200 mhz takarak 16gb ram yapmıştım. Malum devir...
    • Screenshot_3.png
Geri