Yusuf Sezgin kullanıcısının son içeriği

1. Y

Laptop Ram Önerisi

İki ram arasındaki fark dediğim Corsair ve Crucial markalı ram yazdınız amazonda o ikisi aradındaki farktan bahsetmiştim. Çünkü şuanki bilgimle almaya kalksam Corsair seçerim.
  2. Y

Laptop Ram Önerisi

Sağolasın yardımın için. Dediğin iki ram arasındaki farkı çözemedim. Hangisini almak daha mantıklı olur?
  3. Y

Laptop Ram Önerisi

Toplamda 32gb alacağım için max kapasite pekte önemli değil aslında. Pcde bulunan iki ramimde 3200mhz görev yöneticisindede 3200mhzde çalışmakta. Benim kafama yatmayan ram araştırmasında 2x16 3200mhz sodimm olarak Akakçede arattığımda Kingstonun 3500tllik ramini göstermekte. Aramayı 2x16 yerine...
  4. Y

Laptop Ram Önerisi

Corsairin taramasını yaptım şimdi error veriyor. 1714580401 MrMemoryden taramayı başarıyla yaptım.
  5. Y

Laptop Ram Önerisi

Beni sevmedi anlaşılan :D 3 tarayıcıda denedim olmadı.
  6. Y

Laptop Ram Önerisi

Diablo 4 açıkken arka plandaki uygulamalar dahil %96 ram tüketimlerini buluyor zaten bundan yukarısında oyun donup kapa aç yapmam gerekiyor. Bu donmaların bir diğer sebebide Hdd olabilir. Malum pcnin ssdsin kapasitesi çok az bende hdd almıştım. Ama dediğim gibi zaten gözle görülür bi ram...
  7. Y

Laptop Ram Önerisi

https://www.cimri.com/oyun-bilgisayari/en-ucuz-acer-nitro-an515-44-nh-q9hey-006-amd-ryzen-5-4600h-8gb-ram-256gb-ssd-gtx-1650ti-linux-15-6-inc-oyun-bilgisayari-fiyatlari,656923879 Bu olması lzm. 16 gb malesef yetmiyor. Şuanda aktif olarak diablo 4 oyuyorum ve mapte hızlı hareket ederken fps drop...
  8. Y

Laptop Ram Önerisi

Merhabalar. Bilgisayarım Acer Nitro An515-44 Amd 4600h 1650ti 8Gb modeli. Zamanında +8 3200 mhz takarak 16gb ram yapmıştım. Malum devir değişiyor ve sistemin programların daha çok ram tüketimi oluyor bende yeni ram almaya karar verdim. 16+16 veya direk 32 düşünüyorum hangisi daha iyi olur...
  9. Y

Dying Light 2 Kasma Sorunu

Bu hatayı bende far cry 6da alıyorum sistemin oyunu kaldırıyor bi 15 20 dk 60 fps oynuyorum bi anda 5 6 fpse düşüp bir daha oyundan çıkana kadar düzelmiyor.
  10. Y

Belirli Oyunlardaki Görüntü Bugu

Hangisinden bahsediyorsunuz önerilenmi son sürümmü. Garantisi malesef mevcut değil acerin katı kuralları gereği. Bios güncellemesi ise yerel tamircilerden ötürü serinumaram farklı laptopu göstermekte. Yerel tamircilerden pc çok çekti bu yüzdende olabilirmi diye düşünmüyor değilim.
  11. Y

Videoyu youtubeye yükledim indirme gereği duymamanız için
  12. Y

Çağdaş bey konuma bakabilirseniz çok sevinirim. Artık sorunumu çözmek istiyorum.

Çağdaş bey konuma bakabilirseniz çok sevinirim. Artık sorunumu çözmek istiyorum.
  13. Y

Ümidimi kaybettiğim için bayadır girmiyordum. Bios güncellemesi yapmaya korkuyorum onun dışında çeşitli yöntemlere açığım.
  14. Y

Hatanın ram ile alakalı olduğunu zannetmiyorum ram almadan öncede vardı bu durum. Amd sürücüsüde aynı yukarıda zaten bahsettim en eskiyide yüklesem acer sitesindeki driveride yüklesem son sürümüde yüklesem sonuç aynı bana gerçek bir çözüm önerebilirmisiniz ?
  15. Y

Acer Nitro 5 an515-44 NH.Q9GEY.003 Ekran kartım GTX 1650Ti. Sorun şuki ben hangi sürümü yüklersem yükleyeyim benim söylemiş olduğum görüntü bugu düzeliyor 1 gün içerisinde ise amdden uyarı geliyor ve yeniden hata geri geliyor. Ramlerimin frekanslarının aynı olduğunu belirtmiştim 3200Mhz ikiside...
Geri