yusuf000 kullanıcısının son içeriği

1. Y

boşta yüksek cpu değerleri sorunu

sanırım steam den kaynaklıydı steamı açtım sonrasında bilgisayar kilitlendi mecbur açma tuşuna basılı tutarak kapatıp açtım şuan değerler normal (ama neden kilitlendiğini anlayamadım)
  2. Y

başka bir program ile baktım detaylı bilgiler de burada
  3. Y

güncel şuan windows 10 pro kullanıyorum Version 10.0.19044.1682
  4. Y

böyle gözüküyor
  5. Y

tamamdır temiz kurulum deneyeceğim. teşekkürler
  6. Y

yaklaşık 2 ay önce
  7. Y

hayır herhangi bir korsan yazılım indirmedim
  8. Y

bilgisayarı yeniden başlattım hala durum aynı
  9. Y

Merhaba işlemci boşta yüksek cpu değerlerine çıkıyor normalde dün baktıgımda böyle değildi şuan bu şekilde %60-%70civarı işlemci:Ryzen 7 3800 xt sıvı soğutucu: Corsair Hydro H100X anakart: Asus Prime B550 plus yardımcı olabilir misiniz?
  10. Y

XMP Profili Açınca Sistem Reset Atıyor

ekledim hocam tamamdır
  11. Y

Hocam discord sunucunuzda yokum katılayım mı sunucu adresiniz nedir? discord hesabınıza arkadaslık isteği yolladım hocam kullanıcı adım Yusuf00x0
  12. Y

Hayır hocam OC yapmayı bilmiyorum manuel olarak CL değerlerini ram de ki değerler ile aynı yapmayı denedim bilgisayarı yeniden başlatınca asus ekranında kalıyor 3200 OC olmadan kullanılabilir diyor anakart da nasıl yapabilirim hocam @ugur.gozaydin
  13. Y

Merhaba normalde anakartım OC olmadan 3200 MHz destekliyor. Ramlerim 3600 Mhz ancak sanırım ryzen optimize modeli de varmış. Bu ramlerin onları alırken karıştırmışım ve bu yüzden xmp kullanamıyorum bende OC olmadan 3200 mhz yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Mnuel olarak xmp disable...
Geri