Yusufgrknn kullanıcısının son içeriği

1. Y

Öneri S22 Vs S23 Fe Vs S21 Fe Hangisini Almalıyım

arkadaşlar konu başlığında bahsettiğim gibi bu 3 telefon arasında kaldım. s22 için bataryası cok kötü diyorlar. s23 fe de ekran kalitesi ve kamera biraz daha geride galiba temel amacım oyun değil günü kurtarsın fotoğraf çekiyim yeterli, aslında s22 çok içime sinmişti elde tutması daha iyi hem...
  2. Y

Laptop'a Ikinci Bir Disk Önerisi!

2 tane m2, 1 tane sata ssd yeri var umarım doğru söyleyebilmişimdir 1675094195 Bütçe her zaman sıkıntı hocam. Şimdi yedek disk olarak kullanacağım için sata da alsam olur mu gerçi fiyatlar nerdeyse aynı
  3. Y

Laptop'a Ikinci Bir Disk Önerisi!

laptopta KINGSTON OM8PDP3512B-AA1 512 gb ssd mevcut. Yedek olarak bi 500gb daha ssd almak istiyorum. https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-mld-500-gb-m300-mld22m300p13-500-m-2-pci-express-3-0-fiyati,1131443055.html şu ssd alınır mı veya öneriniz var mıdır?
  4. Y

gsb wifi ya bağlanamıyorum !!

GSB Wi-Fi'ya telefondan bağlanamıyorum. Wi-Fi'yi açıp bağlanıyorum gsbnin ağına sonra oturum aç diyor ona basıyorum ama ekran gelmiyor. Aynı şekilde laptopumda da denedim ve giriş yapabildim. Bu sorunu nasıl çözebilriim?
  5. Y

Windows 11 etkinleştirme uyarısı

hatta yaparken adam şeyde demişti kms offline falan öyle bişey demişti yani tam bilmiyorum kusara bakmayın
  6. Y

slmgr.vbs /ipk XXXXX-XXXXX- şöyle bişey yapmıştım onuda forumlarda falan görmüştüm burdan mı aldım ama bilimyourm
  7. Y

ben bu komutla yaptığim etkinleştirmeyi nasıl kaldıracağım yeni key aldıktan sonra ürün anahtarını değiştire basıp yenilemem yeterli olurmu yani formata falan gerek varmı umarım yoktur :(
  8. Y

yanlış yaptığımı biliyorum şuan bir key satın alacağım ama sorum şu
  9. Y

win 11 komut yolula etkinleşleştirmiştim ama bir süre sonra yine win u ettkinleştirin diye uyarı alıyorum ne yapmam lazım yarıdmcı olumusunuz yada internetteki ucuz keylerden falan mı almalıyım
  10. Y

AMD software adnarin sürümü hatası laptop

bu sorunu nasıl çözebilirim
Geri