yusufndk kullanıcısının son içeriği

1. Y

Fps Oyunlarında Işlemci Fanım Ses Cıkartıyor

Coil whiledir. Dua et ekran kartından ya da psudan gelmesin :D
  2. Y

Yardım Rgb Baglantisini Nereye Takacagim

Hocam anakart soket 4 pinli. Benim kablo 4pinli ama bir pin yeri boş yani 3. Nasıl sokacağım yanmasın kart?
  3. Y

Anakart b550m a modeli hocam. 2 farklı soket var. Biri tam kablonun girebileceği şekilde ( 4pin gibi ama biri bos) diğeri de 4 pinli(kablomu desteklemiyor oraya girmiyor. Ama yine de temas ettirince rgpler yanıyor 1689370415
  4. Y

Evet 3 pin var kabloda. Benim anakart asus b550m . Argb destekleyen bir kart diye biliyorum. Ama nereye takacagimi bulamadım. Cpu opt yazan yer var oraya da taktım calismiyor 1689353679 Anakarrta ne yazması gerekiyor
  5. Y

Hocam iki türlü de taktik yok çalışmıyor. Argb sogutucu. Tam oturmuyor gibi çok kolay çıkıyor kablo yerinden. Ama fan calisiyor güzel
  6. Y

Arkadaşlar merhaha. Rgb bağlantısını nereye takacagim acaba
  7. Y

2Bin Civarında Kablosuz Oyuncu Kulaklığı

merhabalar. bu fiyat bandında kulaklık önerir misiniz? anakartım b 550m a
  8. Y

Öneri 214Xt Vs 224Xt

Herkese selamlar. Anakartim b 550m ac. Sizce hangi soğutucuyu almalıyım? Butcem ikisine de yetiyor.
  9. Y

Razer Blackshark V2 X İçin Harici Ses Kartı Önerisi

Hangi siteden aldın hocam
  10. Y

Dell G2422Hs Veya Dell G2722Hs Monitörünü Kullanan Var Mı?

1080p için 27 inç bence yetersiz. Ben geçen hafta 2422hs aldım gayet iyi
  11. Y

Öneri Monitör Önerisi

Hocam response ayarı ne yapıyorsun?
  12. Y

Soru Dell 27″ G2722Hs Aldım Iyi Mi ?

1gtg'yi kullanmak için response time ayarını ne yapmak lazım hocam ? Fast faster extreme var. Bu ayar msle alakalı mı 1687525214 Çok güzel geçen hafta aldım bu siteden. Ölü piksel vs yok. Keşke hoporloru olsaydı ama sorun değil benim için pek
  13. Y

Aynı Sistem Farkı Sıcaklık

Merhabalar. Arkadaşım ile aynı sisteme sahibim. Ryzen 5 5600 3070. Tüm bilesenler ayni. Fakat testlerde benim 76 olurken onun 85lerde takılıyor. Her şey güncel. Neden sizce böyle fark var? Bir turlu bulamadık
  14. Y

Bu Bilgisayar Alınır Mı?

Bana mantıklı gelmiyor. 3070 kötü kart değil senelerce götürür. Arada 20bin TL fark var. Biraz daha koy xbox al ps al ne bilim değmez bence
  15. Y

Bu Bilgisayar Alınır Mı?

8gb en az 2 3 sene rahat götürür hocam. 3 sene sonra sıkılıp yeni pc alırsınız zaten
Geri