Zad kullanıcısının son içeriği

1. Zad

Yardım 500 Mbps İnternetim 100 Mbps Yi Geçmiyor

Süperonline 500 Mbps İnternet Hizmetini kullanıyorum. Fakat PC'ye Ethernet ile bağladığım zaman 100 Mbps'de takılı kalıyor. Kullandığım kablo CAT6. Bilgisayar ayarlarında maksimum hız desteğim 2.5 Gbps olarak ayarlı. Çözüm olarak, modemdeki LAN girişlerini PC'yi her açtığımda 1-2 kez LAN...
  2. Zad

Yardım İnternet Problemi (Telefon Ve PC Arasındaki Mbps Farkı)

telefonda speed test yaptığımda 430-450 bandında hız alıyorum fakat aynı testi pc de yapınca 100 ü geçmiyor pc ethernetle bağlı sebebini anlayamadım sizce neden böyle bir fark var
  3. Zad

Yardım Mesh Wifi Önerisi (Kablosuz İnternet Sorunu)

Merhabalar Evimde 2 adet pc var aynı odadalar bu iki pc yi internete wifi adaptör ile bağladım fakat hızım çok düşük sürekli ping sorunu yaşıyorum modemle aramda yaklaşık 8-10 metre var kablo çekmek için uygun bir alana sahip değilim Evim tek katlı modemle aramda sadece kapı var Mesh Wifi...
  4. Zad

Soru Bu Si̇stemi̇ Alinir Mi? (47K)

Yorumun için teşekkür ederim sence alınır mı? veya önerebileceğin farklı bir sistem var mı?
  5. Zad

Soru Bu Si̇stemi̇ Alinir Mi? (47K)

Aşağıdaki Sistemi Almak Üzereyim Sizce Alınır mı ? Sistemin Fİyatı : 46.874 TL Sistem: Super 7000
  6. Zad

Soru Biostar B650M Silver Vs Asus Prime B650M-K

peki bu sistem sence nasıl fiyat olarak performans olarak seçilen parçalar olarak iyimidir 2k monitörle birlikte kullanacağım
  7. Zad

Soru Biostar B650M Silver Vs Asus Prime B650M-K

Merhaba bu iki anakarttan hangisini almak daha mantıklı sizce -Biostar B650M-SILVER DDR5 6000 AM5 (mATX) -ASUS PRIME B650M-K DDR5 S+V+GL AM5 (mATX) kullanılacak sistem şu şekilde işlemci: AMD Ryzen 5 7500F 3.7GHZ 5.0GHZ 32MB 6C/12T 65W AM5 ram: GSkill Flare X5 32GB (2X16GB) 5600Mhz CL30 DDR5...
  8. Zad

Soru 2K 27 Inc Oyuncu Monitörü Tavsiyesi Bütçe12K

merhabalar 2k 27 inc monitör arıyorum bütçem 12k oyun oynamak için kullanacağım IPS paneller bana uygun gibi fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz
  9. Zad

Soru 46K Si̇stem Özeleşti̇rme Öneri̇si̇ (Super 7000)

Merhaba bu sistem için özelleştirme tavsiyeniz var mı? ssd yi bilerek yükseltmedim onun yerine hdd ekledim (HDD almayıp SSD yi yükseltsem 1k fiyat farkı çıkıyor)
  10. Zad

35.000-45.000 TL 40K Sistem Önerisi

Merhabalar 40k bandında hazır sistem almak istiyorum kafama takılan bir kaç soru var -Ekran kartı olarak Nvidia mı AMD mi seçmeliyim (dlss teknolojisi için nvidia daha cazip geliyor ama sizce hangisi daha iyidir) -işlemci için İntel mi seçmeliyim yoksa AMD mi aslında istediğim sistem...
  11. Zad

Soru 8.500 TL Ye Kadar Projeksiyon Önerisi

merhabalar 8.500 TL bütçe ile hangi projeksiyonu önerirsiniz ev içinde film izlemek için kullanmayı düşünüyorum
  12. Zad

Öneri 25 Bin ₺ Sistem Önerisi

yardımın için teşekkürler peki hazır olarak alabileceğim bir kasa varmıdır acaba
  13. Zad

Öneri 25 Bin ₺ Sistem Önerisi

merhaba dostlar👋 20-25 bin TL değerinde sadece kasa almak istiyorum bu konularda pek bilgili değilim aşağıya bir kaç tane kendimce seçtiğim kasaları koydum sizin görüşleriniz nelerdir fikirlerinize ihtiyacım var teşekkür ederim
Geri