zaxdben kullanıcısının son içeriği

1. Z

Yardım Omen Hakkında Görüşleriniz ?

Herkese iyi sosyaller bir süredir araştırıyorum galiba güzel bir fiyata bir Omen buldum linkini bırakacağım değerlendirirseniz memnun olurum ve birkaç sorum var bu ekran kartı güç çekme olayı(kW) veya her neyse çok bir bilgim yok bu laptop özelinde nasıl, darboğaz yapar mı, kronik bir arızası...
  2. Z

Öneri Sistem Toplama Önerisi

hocam tek tek alırsam çok uzun sürede gelicek gibi duruyor hiçte anlamıyorum aynı zamanda tr gidip gelicem mediamarkt olması trde sıkıntı çıkarsa da ilgileniyolar para olarak neredeyse aynı zaten sizce sistemin çok büyük bir sorunu var mı ona cevap verebilirseniz sevinirim başka forumlarda...
  3. Z

hocam depolama öyle çok da matah bişi değil benim için illa gerekli olursa ilerde ssd alırım takarım ama bikaç kişi daha ddr 4 olması yüzünden pahalı dedi biraz işlemci değiştirmek gibi bir niyetim de yok açıkcası 7,8 sene gitsin kafasındayım
  4. Z

hocam maalesef böyle bir şansım yok ama trde baktığımda işlemci ve ekran kartı zaten 28k yapıyor
  5. Z

Hocam yurtdışındayım o yüzden hazır bir masaüstü almak durumundayım sistemi aşağıda bıraktım aynı zamanda linkide sizce nasıl değerlendiriseniz çok sevinirim iyi sosyaller 🙂 İşlemci: Intel Core i9 11900KF 8X 3,5 GHz standart saat ve 5,3 GHz'e kadar Turbo saat. İşlemci soğutucusu: Hava...
  6. Z

35.000-45.000 TL Masaüstü Mü Laptop Mu ?

hocam amd ekran kartlarına biraz soğuk bakıyorum birde özel grafik belleği Cpunun çekirdek sayısı ve sabit sürücüdeki farklar ne kadar önemli ona göre bikaç seçenek daha var işlemcisi daha iyi hemde
  7. Z

35.000-45.000 TL Masaüstü Mü Laptop Mu ?

Merhaba oyun oynamak bir sistem alıcam aslında laptop tercih etmek istiyorum ama çevremdeki insanların laptopları 2 bilemedin 3 yıl sonra bozuluyor ve bilgisayarlara kötü bakmıyolar,benim emektar masaüstü neredeyse 10 yıl olucak bikaç kez ufak sıkıntı vermesine rağmen takır tukur çalışıyor lolu...
Geri