zayAA kullanıcısının son içeriği

1. zayAA

Sıvı Soğutucu Önerisi

Cooler Master Masterlıquıd ML240L
  2. zayAA

Yardım Sivi Soğutucu Pi̇nleri̇ Bağlama Yardim

ryzen 5 5600 işlemcime sıvı soğutucu alıcam almadan önce nasıl takılır vs diye bakıyordum ve bazı kişiler pompayı pom pin ine takıyor sanırım benim anakartımda yok anakartım Asus b450m dragon sıvı soğutucu ise Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 bazı kişilerde cpu fanına takıyor alsammı...
  3. zayAA

Öneri Ekran Karti Anakart Uyumu

tamamdır eyw hocam teşekkür ettim <3
  4. zayAA

şuan sadece psu üzerineyim hocam ekran kartını aldığım gibi takayım kullanayım kafasındayım psu değiştirmeden stok psu ile kullansam pc kaldırmicak anakartımı sonradanda değiştiririm böyle düşünüyorum şuan
  5. zayAA

Teşekkürler hocam 1705566638 @Sahuraka hocam sizde bir fikir verin be :D
  6. zayAA

Hnagi psu için diyosunuz hocam ona göre alıcam
  7. zayAA

bende şuna baktım hocam Corsair HX750 750W 1705565373 yada bu mödüler vey yarı mödüler istiyorum o yüzden atıyorum NZXT C750 Bronze 750W
  8. zayAA

Bütçede sıkıntı yok hocam ben baktığımda önerilen 750w yazıyordu ?
  9. zayAA

sanırım bu hocam 550W 80+ EU PSU
  10. zayAA

bilmiyorum kasa ile beraber gelen psu
  11. zayAA

Ben yetmez diye düşündüm bu yüzden dedim eğer dediğiniz gibi yetiyorsa psu alabilirim önerebileceğiniz varmı
  12. zayAA

ryzen 5 5600
  13. zayAA

ASUS ROG-STRIX-RTX4070TI-O12G-GAMING bu ekran kartı ile uyumlu anakart önerirmisiniz ?
  14. zayAA

Yardım Kasa Alicam Yardim Edi̇nnnn

Öncelikle selamun aleyküm asus rtx 4070 ti 12gb aldığım için kasa değişikliliği yapıcam kendim araştırdım kafam baya karıştı öncelik psu lu ve 750-850 watt olması gerekiyor (kasayı koyacağım yerin ölçüleri resimde)
  15. zayAA

Aci̇ll Yardimm

MERHABALAR KLAVYEM DE DÜNDNE BERİ BİR SIKINTI VAR RUST OYNARKEN FARKETTİM CTRL+W TUŞLARINA BASTIĞIM ZAMAN KARAKTER HARAKET ETMİYOR AMA W+CTRL YAPARSAM HARAKET EDİYOR SORUN NE OLABİLİR ? YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRM ÇOK SİNİR BOZUCU BİŞİ
Geri