Zeron kullanıcısının son içeriği

1. Zeron

1500Tl Gamıng Kulaklık Öneri

arkadaşlar güzel kaliteli bir kulaklık almak istiyorum 2 adet kulaklık önerildi bana hangısını tercih etmem gerek bilemedim genel olarak fps oyunları oynuyorum bu yüzden ses kasmak için en iyi performansı veren bir kulaklık olması lazım bunun yanı sıra oyun oynarken çok fazla şarkı dinlerim...
  2. Zeron

1500 TL Bütçe Oyuncu Kulaklığı

sa arkadaşlar kendime güzel bi kulaklık almak istiyorum 1 defa güzel bi kulaklık alayım daha da ekipmana para harcamak istemiyorum varmıdır bildiğiniz bir kulaklık v2x gördüm iyi duruyo ama bass larda çok kaliteli değilmiş onun dışında varmıdır farklı bi kulaklık 1689950533 ya da biraz daha para...
  3. Zeron

Kulaklık Önerisi

peki bu attığınız v2x sanal mı
  4. Zeron

Kulaklık Önerisi

bu coolmaster da sanal yazmıyo ki 1689494761 ayrıca şunu buldum sizce nasıl https://www.gaming.gen.tr/urun/151361/asus-tuf-gaming-h1-7-1-surround-kablosuz-siyah-gaming-kulaklik/
  5. Zeron

Kulaklık Önerisi

arkadaşlar merhabalar ben kendime 7.1 kulaklık almak istiyorum fakat sanal değil şuan bulduğum bir kulaklık var fakat o fiyata daha iyi bir kulaklık bulabilirmiyim veya daha ucuza aynı performansı veren kulaklık varmıdır yardımcı olurmusunuz...
  6. Zeron

Öneri 600Tl %60 Mekanik Klavye Önerisi (Mayıs 2023)

Hocam merhabalar ben %60 mekanik blue switch mekanık klavye almak istiyorum fakat bütçem 600 tl ile sınırlı önerebileceğiniz klavye varmıdır
  7. Zeron

Csgo Seçkin Hesap Nasıl Alabilirim ?

sa gençler bu seçkin hesabı alma şansım varmı acaba 280 tl çok fazla zamanın da 20 tl ye almadım ama şuan da o kadar verecek param yok hesap almak istesem herkese de güvenemiyorum ne yapmam gerek varmı farklı bir yolu
  8. Zeron

15K Hazır Sistem

eyw hocam
  9. Zeron

15K Hazır Sistem

sistem ağırlıklı daha mantıklı olur bence
  10. Zeron

15K Hazır Sistem

Merhaba 15k ya pc almak istiyorum fakat içinde monitör,mouse,kulaklık,klavye de alıcam önerilerinizi bekliyorum
  11. Zeron

Discord 2Ad Sorunu

merhaba arkadaşlar ben discordun 2ad korumasını yaptım 2 faktörlü koruma yani fakat şifremi unuttum hesaba hala erişim var fakat 8 haneli kod olmadan şifre değiştiremiyorum telefon doğrulamasını da yapmıştım bu olayı nası çözebilirim
  12. Zeron

Gamıng PC Tavsiye

merhaba arkadaşlar ben bir pc almak istiyorum toplam 20k bütçem var içinde mouse klavye kulaklık ve monitör de olacak masaüstü düşünüyorum tavisye varsa çok iyi olur
  13. Zeron

Yardım Mavi Ekran Hatası

bu hata kodlarını nası çözebilirim peki hala kimse cvp vermedi kodlarla ilgili zaten media tool dan indirdim de önceden rufuse kullanıyodum ondan sordum
  14. Zeron

Yardım Mavi Ekran Hatası

NTFS YAZIYO AMA RUFUSE DAN NTFS VE FAT32 DİYE BİÇİMLENDİRME ŞEYİ VAR O NE OLUYO PEKİ
  15. Zeron

Yardım Mavi Ekran Hatası

merhaba bir şey sormak istiyorum ayrıca windowsu ben genelde fat32 mi ntfs mi kurdum nerden bakabilirim yanlış hatırlamıyosam fat32 kurdum ve fat32 windows 2000 ve üzerinde tavsiye edilmiyomuş sanırım
Geri