zetsu kullanıcısının son içeriği

1. Z

ASUS Al Suite 3 Kurdum Bilgisayar Yavaşladı

Hocam programı zaten kaldırdım görünmüyor önerdiğiniz programdada
  2. Z

ASUS Al Suite 3 Kurdum Bilgisayar Yavaşladı

Merhaba arkadaşlar, Yeni sistem topladım 3070'li , gta 5 oynuyodum normalde yüksek fpslerde şu an gta 5 10-15 fps alıyor, tarayıcı geç aciliyor dosyalar gec aciliyor bu programı kurduktan sonra pc böyle oldu. uninstall yaptım ama hala aynı nasıl geri döndürebilirim
  3. Z

İşlemci Sıcaklığına Bakmak İçin Hangi Program

Merhaba arkadaşlar, intel i5 12500 işlemci asus b660m anakart var, işlemci sıcaklıgına hangi programla bakabilirim. Ekran kartımın sıcaklıgı görev yöneticisinde görünüyor. Sıvı soğutma montajını kendim yaptım çalışıp çalışmadığından da emin olmak istiyorum böylece.
  4. Z

Iphone 8 Plus Whatsapp Bildirimler Gelmiyor

sorun 4-5 aydır var, 2 hafta önce modemimi değiştirdim hala devam etmekte. Bazen bildirimler geliyor ama cok nadir.
  5. Z

Iphone 8 Plus Whatsapp Bildirimler Gelmiyor

Merhabalar, IOS 15.5 yüklü, hafızası dolmaya başladıkça bu sıkıntı ortaya çıkmaya başladı. Whatsapptan bildirimler açık olmasına rağmen mesaj bildirimleri uygulamaya girmeden gelmiyor kesinlikle nasıl çözebilirim bunu?
  6. Z

Phys X RTX 3070 Sorun

hocam şu an hala 39 derece ateşim var bugün kasayı kurdugumdan beri hastayım, gidip hdmi kablosunu anakart çıkışına takmışım, ekran kartına taktım düzeldi, ben en iyisi gidip yatayım
  7. Z

Phys X RTX 3070 Sorun

O/b de cıkmadı
  8. Z

Phys X RTX 3070 Sorun

Onboard veya gpu yazınca biosta bunlar çıkıyor. Bu biosu ilk defa kullanıyorum. Board yazıncada motherboard sıcaklıgını yazıyor sadece
  9. Z

Phys X RTX 3070 Sorun

Çalışan sistemide hallettik neyse
  10. Z

Phys X RTX 3070 Sorun

Biosta bir şey bulamıyorum yeni bios ilk defa kullanıyorum
  11. Z

Phys X RTX 3070 Sorun

Asusta dondu bu şekilde ama açıldığını anladım arka seslerden
  12. Z

Phys X RTX 3070 Sorun

Devre dışı bıraktım yapar yapmaz ekran gitti şimdide ekran asusta donuyor ama pc açılıyor
  13. Z

Phys X RTX 3070 Sorun

onu yaptım 3 saat önce youtube videosunun görüntüsü dondu acaba reset mi atmalıydım ?
  14. Z

Phys X RTX 3070 Sorun

Bu da indirdigim sürücü
  15. Z

Phys X RTX 3070 Sorun

Merhaba arkadaşlar, Bugün topladıgım sistem geldi ekran kartını taktım ama dxdiag'a baktıgımda veya cpu-z ye baktıgımda onboard ekran kartını görüyorum, nvidia denetim masasında da 3d ayarların yönetilmesi sayfasında öncelik ayarlama yeri yok. Surround, PhysX yapılandırmasından rtx 3070 i...
Geri