Zfx67 kullanıcısının son içeriği

1. Z

Soru Gta 5 Hesap Bağlama

Epicten silemiyorum ki social clup hesabını 1691243576 Epic games hesabımdan çıkamıyorumki social clup hesabını
  2. Z

Soru Gta 5 Hesap Bağlama

Orda epic games hesabı gözükmüyor reis bende Birde şusn social clup hesabıma bir şey bağlı değil epic hesabıma başka bir social clup bağlı
  3. Z

Soru Gta 5 Hesap Bağlama

En son 1 yıl önce oynamıştım gta 5 i dün yüklemeyi denedim steamden oyunu açtım ve otomatik social clup hesabı bağlanamadı manuel girin hesabınızı yazdı bende social clup hesabımı girdim ve bu steam hesabına başka bir social clup hesabı bağlı lütfen onu giriniz yazdı ama o başka bir hesabım yok...
  4. Z

Soru Gta 5 Hesap Bağlama

Bu konu hakkında bilgisi olan yokmu yardımcı olabilirmisiniz
  5. Z

Soru Gta 5 Hesap Bağlama

Arkadaşlar bugün uzun bir aradan sonra gta oynayacaktım ama oynaymadım epickten oyuna girdiğimde hep girdiğim social clup hesabımı girdiğimde epic hesabıma farklı bir hesap bağlı olduğunu söyledi nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz
  6. Z

Yardım Lütfen Yardım Edin Drop Sorunu 🙏🙏

Bu oyunla alakalı izlediğim bir kanal var onada sormuştum herhangi bir drop sıkıntısı yaşıyormusunuz diye fazlasıyla demişti
  7. Z

Maalesef herhalde save den dolayıda olabilir çünkü bir savde 100 saat var bide çok açıldım çünkü ilk başlarda takılma yoktu açılcası o kadar para ödemesi ve şimdi tam herşey iyi derken bir takılma bile insanın canını sıkabiliyor
  8. Z

Anlık takılma diğer oyunlarda hissetmiyorum ama satisfactory de baya hissediliyor
  9. Z

Çoğunlukla satisfactory de diğer oyunlardada oldu ama max 20 30 fps düşüyordu oda arada
  10. Z

Hepsi en yüksek ayar ve vsync kapalı ekran kartı kullanımı %85 lerde ama yine de 240 fpsken 120 lere kadar bir düşüş var maalesef
  11. Z

Tamamdır sağolun dsr açtım ama öylede görüntü çok bulanık ve rahatsız edici en iyisi ilerde 2k bir monitör almak 1688334058 Çoğunlukla satisfactory de oluyor controlde karşılaşmadım mesela oyun daha erken erişimde optimize sorunu olabilirmi
  12. Z

Valorant Control The forest Satisfactory Raft Tomb rider Forza 5 Microsoft flight Daha bir sürü var
  13. Z

Dsr özelliğini açtım 2k renderlıyor oyunu şuan ama hala biraz oluyor drop
  14. Z

Ulturada her şey birde dsr özelliğini aktifleştirdim 2k yaptım ama hala bazen drop oluyor
  15. Z

Çözüm ne yapabilirim 2k monitör alıcak bir bütçem yok birde topladığımda 1080p de çok bir darboğaz olmaz demişlerdi @Greewe @Syqex
Geri