zimbirti kullanıcısının son içeriği

1. Z

Hangi Monitör Daha Mantıklı

monitörünüzde freesync özelliği var mı ben göremedim teknik özelliklerde
  2. Z

Linkteki MSI modeli QD benim belirttiğim QD değil
  3. Z

İki model ile alakalı pek bir inceleme göremedim herhangi bir sıkıntıları var mı acaba
  4. Z

Sizce bu monitörlerden hangisi daha mantıklı ? Çok fazla rekabetçi oyun oynayan biri değilim genel olarak hikaye odaklı oyunları daha çok severim. Ekran kartım RX 7700XT. Monitörler ekte
  5. Z

10000 TL Monitör Önerisi

Bu monitöre bende baktım ama bu monitörde MSI kendi sitesinde Gsync özeliği var diyor Freesync yok bu modelde
  6. Z

10000 TL Monitör Önerisi

Ekran kartım Sapphire RX 7700 XT Nitro+, yeni bir monitör almayı planlıyorum 10000 TL bandında 1080p mi yoksa 2K mı almalıyım monitörü kendi şahsi düşüncem ekran kartı şu an 2K için yeterli performansı veriyor ama ilerleyen süreçte yeterli olmayacağını düşünüyorum 2K için ondan dolayı 1080p daha...
  7. Z

G274Qpf Freesync Özelliği Var Mı?

Genel bakış kısmında adaptivesync yazıyor
  8. Z

Teknolojileri biliyorum ama bu mönitörde var mı Freesync veya Adaptivesync sorum bu
  9. Z

MSI G274qpf modeli almayı düşünüyorum fakat monitörde FreeSync özelliği var mı anlayamadım MSI sitesi üzerinde genel bakış kısmında Adaptive Sync var diyor ama teknik detaylarında G-Sync var gösteriyor bilgisi olan kişiler yardımcı olabilir mi?
  10. Z

Aoc 23.8" Q24G2A/Bk

AOC 23.8" Q24G2A/BK marka monitör şu anda İtopya sitesi üzerinden 6800TL fiyata satılıyor herhangi bir kronik sıkıntısı var mı bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirebilir mi?
  11. Z

Monitör Önerisi

https://www.gaming.gen.tr/urun/3535...c-fast-ips-gaming-monitor/?ref=akakce&v=1.4.7 bu monitör nasıl
  12. Z

Monitör Önerisi

o modeli gördüm fakat Freesync Premium özelliği yok heralde
  13. Z

Monitör Önerisi

i7 11700 RX 7700 XT
  14. Z

Monitör Önerisi

23,5-27 inç aralığında asansör mekanizması olan (pivot olmasada olur). Freesync Premium özelliklikli , görüntü kalitesi güzel 1080p veya 2K (tercihen 1080p) monitör önerebilir misiniz? Maksimum bütçe 10000 ama 7000-8000 bandında olursa daha iyi olur.
  15. Z

240Mm Sıvı Soğutma Önerisi

5k civarları olabilir
Geri