ZULTİA kullanıcısının son içeriği

1. ZULTİA

Hepsiburada Cüzdan Kodu Nasıl Kullanılır

bıraz ındırım bekleyeyım o zaman 1400 1500 tl ye gelır kuponla beraber pekı bu g2a dakı kuponların omru ne kadar bı fıkrınız varmı ve 2 kuponu bırlestırebılır mıyım 1 urunde yanı 2 tane 500 tl lık kod mesela 1692469726 kusura bakmayın sızıde yoruyorum
  2. ZULTİA

o zaman hepsı burada uzerınden oneerebılıceğınız game pad veya sıvı soğutm avarmı monster pusat clutch almadım zamanında sımdı 2 katı fıyat ındırım kuponuyla berbaer 600 tl ye gelıo sızce alsammı yoksa bıraz bekletsemmı kuponu belkı xbox 9.nesil controller ındırıme gırer
  3. ZULTİA

önemli değil hocam pekı hepsı buradada napcaz bilginiz varmı
  4. ZULTİA

hocam steam e alaka ben steame yatırmak ıstemıyorum hepsı buradadan urun alcam
  5. ZULTİA

hocam cuzdan mantığı yokmu burda dırek oraya yatırsam bırıkse
  6. ZULTİA

nerden hocam bence seyde olabılır urunde kodu kullanıp dırek ındırım yapıyoda olabılır ama ben bırıktırmek ıstıyorum
  7. ZULTİA

hocam kod hepsı burada kodu ama sanırım bakıye kodu
  8. ZULTİA

bi arkadaşım g2a dan 500 TL lik kod satın aldı bunu nasıl hesabıma yatırabılırım veya kullanabılırım ??
  9. ZULTİA

Güvenilir Steam Code Satan Siteler

Arkadaşımın Paypalında dolarım.Var O Dolar Ile Kendime Steam Veya Valorant Gibi Yerlerden gift Card Almak istiyorum En Uyguna Nere Satiyor Nere Güvenilir Ve Mesela 200 250 TL Lik steam gift Card i 10 dolara Fln Satan Yerler Varmi cunki 10 dolara 100 TL Bakiye Baya Düşük önerilerinizi Bekliyorum
  10. ZULTİA

Nasıl Yazılım Öğrenebilirim ?

H Hocam oyun için c yi önerdiler ve biriside önce algoritma öğren dedi herkes farklı birşey söylüyor kafam cok karıştı
  11. ZULTİA

Hocam amacim ilk başta ufak programlar yapmak oyun içini programlar felan sonrasinda diğer konulardada kendimi geliştirmeye çalısıcagım diğer forumda c yazılımını önerdiler düşünceniz ne
  12. ZULTİA

Yazılım Ve Proglamlama Öğrenmek İstiyorum Ama Nerden Başlayacağımı Bilmiyorum Bilen Biri Yardım Edebilirmi Lütfen Bi Tanıdığım Udyme Diye Bir Site Önerdi Ordan Ders Satin al Ve İzle Dedi Sizce Boylemi Yapmaliyim Ve Ilk Hangi Dersi satin Almaliyim Nerden Başlamaliyim Asil Amacim Proglamlar Üretmek
  13. ZULTİA

Soru Ipad 9.Nesil Alınır Mı ?

Arkadaşlar hizli yardimci olun lütfen anlık bi kararla monitorun yaninda ipad almaya karar verdik şimdi çıkıcaz sizce 9.nesil alinirmi yoksa ustune biraz daha koyup 10.nesil mi alim ark oynamak için alıcam ve 64gb yetermi sadece ark discord ve PUBG yuklicem dizi film felan izlerim sizce alinirmi...
Geri