Öneri 165-144 Hz Uygun Fiyatlı Monitör Önerisi

felmus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Valorant ve csgo oynuyorum 60 hz monitöre sahibim 144 veya 165 hz bir monitöre geçmek istiyorum (165 fps sabit alabiliyorum)
Bütçem 4000 tl

Bu monitörü alacaktım fiyat olarakta uygun olduğu için ama ghosting sorunu varmış almaktan vazgeçtim.

Bu monitörü alırsam herhangi bir sorun yaşarmıyım alternatif olarak önerebileceğiniz bir monitör varmı ?

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Bütçeyi biraz arttırırsanız Dell in bu monitörünü herkes öneriyor, bende önereyim. Kendim de takip ettiğim bir monitör. Ips 165 hz ve yükseklik ayarlı. Çoğunlukla yorumları olumlu. Paneli iyi. Bir bakın sizde.

Son düzenleme:
KS

felmus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bütçeyi biraz arttırırsanız Dell in bu monitörünü herkes öneriyor, bende önereyim. Kendim de takip ettiğim bir monitör. Ips 165 hz ve yükseklik ayarlı. Çoğunlukla yorumları olumlu. Bir bakın sizde.

bunun gayet iyi paneli var fiyatına göre çok iyi
Önerileriniz için teşekkür ederim bütçeyi arttırıp önerdiğiniz monitörü alacağım.

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
648
Valorant ve csgo oynuyorum 60 hz monitöre sahibim 144 veya 165 hz bir monitöre geçmek istiyorum (165 fps sabit alabiliyorum)
Bütçem 4000 tl

Bu monitörü alacaktım fiyat olarakta uygun olduğu için ama ghosting sorunu varmış almaktan vazgeçtim.

Bu monitörü alırsam herhangi bir sorun yaşarmıyım alternatif olarak önerebileceğiniz bir monitör varmı ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri