Yardım Boşta Duran Kart İle Mining Yapmak..!!!

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Benim PC'de Eski PC'den Kalma Bir Rx550 4Gb Var Bomboş Duruor Kullanılmıyor RTX 4060'ın Yanında Ve Hali Hazırda Koskoca PC Sabahtan Akşama Açık Oluyor Sürekli (Hiç Kapatmıyorum) Ve Bende Maden Sürekli Açık Bir PC Ve Boşta Duran Bir GPU Var Kullanmadığım GPU'yu Mining İçin Kullanayım Dedim Ama Nvidia Sürücüsünün Yanında Bir De AMD Sürücüsü Gider Mi Bilmiyorum Ve Sürücüsü Olmadan Vsr Mining Yapılır Mı Vsr Hiçbir Fikrim Yok.. Aslında Mining İçin Gereklilikleri De Vsr Pek Bilgim Olduğunu Söyleyemem, Keza herkes Mining'dir BTC'dir Uğraşırken (Ki Çok Da Bilgili Olduklarını Söyleyemem Genel Olarak Herkesin Ama Yine De herkes Uğraşırken) Ben Uğraşmadım Hatta Neredeyse Alakasız-/-İlgisiz Kaldığım İçin Pek Bİr Bilgiye Sahip Değilim Bundan Dolayı Yardımcı Olursanız Sevinirim..

NOT :=: Diyeceksiniz Ki Neden RTX 4060 Varken RX550 İle Mining Yapmaya Çalışıyorsun O Daha İyi Değil Mi..?! Evet Daha İyi Ama Garanti Dışı Kalsın, Yorulsun Vsr İstemiyorum Ki Zaten RTX 4060'ı Genel Olarak 7/24 Kullanıyorum Şuan Bir Takım İşler İçin Ki Ondan Dolayı 7/24 PC Açık Extradan Bir De Mining İçin Yormak İstemem Açıkçası Ki Ondan Dolayı Rx550 4Gb'ı Nasıl Bu İşde Aynı Kasada Kullanarak Hallederim Diye Bakıyorum..

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
7/24 açık kalması iyi bişey değil bilgin olsun umarım uzun sürmez bu durum
Malesef Kapattığımda Da Bana Getirisi Büyük Masraflar Oluyor Ve Bir Ton Sıkıntı Oluyor Ama Yıllardır Bu Şekilde Kullanıyorum Ve Planlı Bakım Zamanlarında Söküp Temizliğini Yapıp Bir Kaç Saat Kapalı Ve Fişten Kablodan Uzak Duruyor Ve Bir Sıkıntı Göremedim Şu Güne Dek Sadece Rx550'nin Bomboş Yatması Üzüyor Bundan Dolayı Getirisi Götürüsü Ne Olursa Olsun Çalışsın Gözüyle Bakıyorum Keza Zaten PC Açık Durdukça Enerji Yiyor Ve Pc Sürekli Açık, Yanana Kadar Çalışsın Diye Bakıyorum..

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri