Yardım Corsair Hs35 Mikrofon Sorunu

Palermo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Dün media markttan corsair hs35 sipariş verdim ve bugün elime ulaştı heyecanli bir şekilde kutusunu açtım ve önce telefona taktım seste bir sorun yoktu gayet güzel geliyordu fakat mikrofonu taktigim zaman bir sorunla karşılaştım mikrofon calismiyor :( aslında ilk taktigin zaman ses karsi tarafa gidiyor ama mikrofona ufak bi temasta hemen ses kesiliyor ve tak çıkar yapmak gerekiyor tak cikar yapinca da yine en ufak bi temasta ses kesiliyor. Çözebileceğim bir sorun mu yoksa iade mi etmeliyim yardım ederseniz sevinirim. (Tek jakla telefon ve laptopta denendi, dönüştürücüsü ile masaüstüne de denendi hepsinde ayni)

KS

Palermo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
@Sahuraka hocam sorunu çözdüm fakat bu sefer de şöyle bir şey fark ettim telefona takınca dip ses olmayan kulaklıkta kasaya takınca dip ses oluyor bu durumu nasıl çözebilirim binevi kasadaki cızırtı sesini kulağıma yansıtıyor

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,151
@Sahuraka hocam sorunu çözdüm fakat bu sefer de şöyle bir şey fark ettim telefona takınca dip ses olmayan kulaklıkta kasaya takınca dip ses oluyor bu durumu nasıl çözebilirim binevi kasadaki cızırtı sesini kulağıma yansıtıyor
Hmm bunun sorunu jack veya usb girişinden olabilir başka girişleri denediniz mi ?

KS

Palermo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Hmm bunun sorunu jack veya usb girişinden olabilir başka girişleri denediniz mi ?
Hocam kulaklık zaten jak girişli bir kulaklık fakat usb girişlerinde de bu sorunu yapıyor arka girişinden de denedim ön girişinden de her türlü yapıyor
ekran kartımda bi miktar coil whine var sanki onun sesini bana yansıtıyormuş gibi geliyor.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Kronik sorunlu bir ürün zaten, iade edin.

KS

Palermo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3

Hocam yaşadığım cızırtı sorunu ürünle alakalı değil dediğim gibi başka kulaklıklarda ve farklı girişlerde de oluyor bu sorunu nasıl çözebilirim bir bilginiz var mı acaba? Onun dışında indirimden aldığım bir kulaklık 700tl ye daha iyisini alabileceğimi düşünmüyorum :/

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Hocam yaşadığım cızırtı sorunu ürünle alakalı değil dediğim gibi başka kulaklıklarda ve farklı girişlerde de oluyor bu sorunu nasıl çözebilirim bir bilginiz var mı acaba? Onun dışında indirimden aldığım bir kulaklık 700tl ye daha iyisini alabileceğimi düşünmüyorum :/
Biraz daha ekleyip hs50 pro veya blackshark v2x alabilirsniz, kaliteli olur sorun yaşamazsınız.

Tek çözüm girişi tamir ettirmek

KS

Palermo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Biraz daha ekleyip hs50 pro veya blackshark v2x alabilirsniz, kaliteli olur sorun yaşamazsınız.

Tek çözüm girişi tamir ettirmek
Arka girişlerinde de ön girişlerinde de oluyor peki dediğim gibi ekran kartındaki coil whine sesini yansıtma gibi olasılığı var mı çünkü ekran kartına güç bindikçe dipten daha yoğun ses alıyorum

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Arka girişlerinde de ön girişlerinde de oluyor peki dediğim gibi ekran kartındaki coil whine sesini yansıtma gibi olasılığı var mı çünkü ekran kartına güç bindikçe dipten daha yoğun ses alıyorum
Sanmıyorum hocam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri