Soru Gameon Marka Monitör Alınır Mı?

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Sizce Gameon ismindeki yeni monitörler alınırmı? incelemesi falan da yok piyasaya göre fiyatları iyi 1ms 165hz ips panel 2999 tl dikkatimi çekince paylaşmak istedim. @OceanLaB hocam siz bir inceleme videosu çeksenz? en azından ghosting var mı ışık sızması var mı bakıp alırdık

1682698184573.png

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Fiyatı güzelde sonuçta bilmediğimiz bir marka/ürün. Benim tercihim ve önerim yakın fiyatta Asus VP249QGR almaktan yana olur.

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857
Sizce Gameon ismindeki yeni monitörler alınırmı? incelemesi falan da yok piyasaya göre fiyatları iyi 1ms 165hz ips panel 2999 tl dikkatimi çekince paylaşmak istedim. @OceanLaB hocam siz bir inceleme videosu çeksenz? en azından ghosting var mı ışık sızması var mı bakıp alırdık

Ekli dosyayı görüntüle 20254
Markayı bundan önce duymadım önerildiğinide görmedim bence daha mantıklı kimse 144 hz ile 165hz arasındaki farkı göremez zaten

KS

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Gameon markası Türkiye'de yeni. Gördüğüm kadarıyla arka planda distribütör olarak WB-Technologies diye geçiyor. Kuveytli bir firma bildiğim kadarıyla. Temin edip incelemesini yapmaya çalışacağım:

teşekkür ederim hocam paneli merak ediyorum açıkçası gsync de var baya özellikli yükseklik ayarı yok ama olsun

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri