Oyun Önerisi Lazımmm

ZULTİA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
43
Merhaba Arkadaşlar Gene Ben Yarın Sistem Gelicek Hayırlısı İle Umarım sorunsuz Gelir İlk Bilgisayarım Olucağı İçin Nerdeyse Hiç Bir Oyunu Oynamadim Küçükken Bazılarının Videolarini İzliyodum O Yüzden Boş Bi Kutu Gibiyim 50 60 Tan Seviceğim Oyun Aldım Ama Sizden Yardım İstiyorum Çok Güzel Olan Böyle Zevkle Sıkılmadan Oynayabiliceğim Oyun Önerisi İstiyorum Yardimci Olursanız Sevinirim

SandLOJ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Cyberpunk 2077 aldım oynuyorum baya da sardı size de öneririm

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,790
  • Gta 4
  • Red Dead Redemption 2
  • God of War
  • Resident Evil serisi (gerilim korku)
  • Far cry 3
  • Call of Duty MW serisi ve BlackOps(1-2)
  • Assassin's Creed serisi
  • Gta 5
  • Dying Light 1-2
  • Mafia 1-2
  • Days Gone
  • Detroit Become Human
  • Star Wars Jedi Fallen Order
  • Tomb Raider serisi

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Witcher 3 remaste oldu zaten
God of war
Doom eternal
Elden ring
Call of duty

KS

ZULTİA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
43
  • Gta 4
  • Red Dead Redemption 2
  • God of War
  • Resident Evil serisi (gerilim korku)
  • Far cry 3
  • Call of Duty MW serisi ve BlackOps(1-2)
  • Assassin's Creed serisi
  • Gta 5
  • Dying Light 1-2
  • Mafia 1-2
  • Days Gone
  • Detroit Become Human
  • Star Wars Jedi Fallen Order
  • Tomb Raider serisi
Bi Kaçi Var Bi Kaçini Da Alicam

ELFTHEBLACK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Bu arada ek bilgi olarak game pasa kütüphanesini gezip bakabilirsiniz aylık ücretle biçok hikayeli oyunları oynayabilirsiniz. İlk oraya bakın yalandan para vermeyin alacagınız oyun içerisinde olabilir.

KS

ZULTİA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
43
Bu arada ek bilgi olarak game pasa kütüphanesini gezip bakabilirsiniz aylık ücretle biçok hikayeli oyunları oynayabilirsiniz. İlk oraya bakın yalandan para vermeyin alacagınız oyun içerisinde olabilir.
Game pass ne

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Microsoft'un aylık belli ücret karşılığında oyun kütüphanesinde bulunan tüm oyunları kullanabilmenizi aağlayan aylık üyelik sistemi. Oyunlar üyelik sürecinde kullanılabiliyor. Belli aralıklarla oyunlar eklenip, çıkartılıyor. Netflix gibi düşünebilirsiniz. Üyelik boyunca kullanıma açık oyunlar var sadece.

KS

ZULTİA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
43
Microsoft'un aylık belli ücret karşılığında oyun kütüphanesinde bulunan tüm oyunları kullanabilmenizi aağlayan aylık üyelik sistemi. Oyunlar üyelik sürecinde kullanılabiliyor. Belli aralıklarla oyunlar eklenip, çıkartılıyor. Netflix gibi düşünebilirsiniz. Üyelik boyunca kullanıma açık oyunlar var sadece.
Hangi oyun var nerden gorebilirim nerden alabilirim

KS

ZULTİA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
43
Microsoft ait tüm oyunlar var ve çıktığı gibi ekleniyor. Halo, Doom, forza horizon gibi. Diğer firmalara ait oyunlar belli sürelerle değişiyor.
Beğendiğim 3 5 Oyun Var İlk 2 3 Sayfada Ama Oyunlarin Benim Olmasini Tercih Ederim Yinede Indirime Girmeyen Hikayeli Oyunlari Bitirmek Icin Kullanabilirim Tekrar Tessekurler

Microsoft ait tüm oyunlar var ve çıktığı gibi ekleniyor. Halo, Doom, forza horizon gibi. Diğer firmalara ait oyunlar belli sürelerle değişiyor.
Ve Bana Discord Xbox Game Pass Ultjmate Vermis 2 Aylik Bunu Kullanabir Miykm Bilgisayarimda

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Beğendiğim 3 5 Oyun Var İlk 2 3 Sayfada Ama Oyunlarin Benim Olmasini Tercih Ederim Yinede Indirime Girmeyen Hikayeli Oyunlari Bitirmek Icin Kullanabilirim Tekrar Tessekurler

Ve Bana Discord Xbox Game Pass Ultjmate Vermis 2 Aylik Bunu Kullanabir Miykm Bilgisayarimda
Kullanabilirsiniz. Microsoft ait mail olursa store ile bağlantılı daha iyi olur, yoksa da başka mail adresi ile bağlanabilirsiniz. Ayda 30 tl bitirmelik AAA oyunlar var. Üyelik sürecinde deneyimlersiniz.

Son düzenleme:

ismetuygarkoyak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
BioShock
Borderlands
Devil May CRY
eFootball pes 2020
Lara Croft Go
Outlast 1-2
Resident evil serisi
Bu oyunları tavsiye ederim

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
817
Mass Effect Serisi

tm2og74.jpg

Not: Profil fotoğrafını görünce duygulandım biraz :(
"Eminim 50 yıl sonra da insanlar Harry Potter filmlerini izleyecekler. Maalesef ben o sırada burada olmayacağım. Ama Hagrid olacak, evet."

F.A.L.C.O.N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
49
Merhaba Arkadaşlar Gene Ben Yarın Sistem Gelicek Hayırlısı İle Umarım sorunsuz Gelir İlk Bilgisayarım Olucağı İçin Nerdeyse Hiç Bir Oyunu Oynamadim Küçükken Bazılarının Videolarini İzliyodum O Yüzden Boş Bi Kutu Gibiyim 50 60 Tan Seviceğim Oyun Aldım Ama Sizden Yardım İstiyorum Çok Güzel Olan Böyle Zevkle Sıkılmadan Oynayabiliceğim Oyun Önerisi İstiyorum Yardimci Olursanız Sevinirim
Alien İsolation ı öneririm GTA IV keza ama en çok Alien i öneririm.

A. Morgan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
52
NFS Unbound, Spider Man, Sekiro.

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Witcher 3
Red Dead Redemption 2
God Of War
Elden Ring
Forza Horizon 5
Call Of Duty Modern Warfare