PC Hocası RTX 4060Ti 13400F Sistem Yanlış Montaj

kdrcngkr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Dün yani 11.05.2024 tarihinde satışa çıktığı saatte 10.00'da İstanbul Topkapı Vatan Computerdan RTX 4060 ti ve intel 13400F işlemcili bilgisayarı kampanya bünyesinde satın aldım. Akşam saatlerinde montajın hazır olduğunu ve gelip alabileceğimi söylediler, gittim ve sistemimi aldım arabaya koyup eve geldim dün yorgun olduğum için uyudum ve bugün kalktım ki ne göreyim ? Bilgisayarı montajlayan arkadaş işlemcimi yanlış takmış 13400F takılması gerekirken bilgisayarı çalıştırıp donanımlarımı kontrol ederken işlemcimin 12400F olduğunu fark ettim. Vatan'ı arıyorum fakat açmıyorlar gidip bunu değiştirmek istediğimde bir sorunla karşılaşmam umarım. Ne yapmamı önerirsiniz ?

theozan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Bu nedir abi ya. GOAT skandallari bitmek bilmiyor. Hergun yeni bir olay sorun çıkıyor.

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
376
Ne sorunu olacak ki.Size inanmama diye bi durum olamaz. Çünkü ellerindeki işlemci stoğundan durum net bi şekilde anlaşılabilir,istenirse.Gidin ve değiştirin Montajı yapan elemanda ,bilerek yapmamıştır zaten Yorgunluk,dalgınlık vs.,insanlık hali,olabilir.

KS

kdrcngkr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ne sorunu olacak ki.Size inanmama diye bi durum olamaz. Çünkü ellerindeki işlemci stoğundan durum net bi şekilde anlaşılabilir,istenirse.Gidin ve değiştirin Montajı yapan elemanda ,bilerek yapmamıştır zaten Yorgunluk,dalgınlık vs.,insanlık hali,olabilir.
Hayır zaten sistemi alırken montajlayan çalışanla da sohbet ettik iyi niyetli bir arkadaş ve sabahtan beri sistem montajladığı için çok yorulduğunu da belirtti. Fakat şöyle bir şey var 12400F bana verildiyse benim 13400F im de başka bi 12400F kullanıcısına verildi çünkü stok belirli stoktan kontrol ettiklerinde bir sorun çıkmazsa ne gibi bi durum olur onu merak ediyorum.

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
376
Sizinkinin verildiğini zannetmiyorum. O kadarda yanlışlık,denk gelemez artık.

Hoş,hadi öyle bi yanlışlık daha yaptılar diyelim,sizin faturanızda 13400F işlemci var. Yani ,her halukarda hallederler.

KS

kdrcngkr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Çıkıyorum şuan Vatan'a doğru orayı yangın yeri yapacağım hahahahaha teşekkür ederim yanıtlarınız için yükleyelim bakalım kasayı arabaya tekrar :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri