Soru PCH Goat V4 Saat

arweus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
videoyu beklemek daha mantıklı. Farklı bir şeyler olacak gibi görünüyor

sercilong

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
78
Tam olarak ne dedi? Ekran görüntüsü var mı?

Ya sistemin parçalarını gizlemeyi anlarımda binlerce insan plan yapıyor okulu var işi var, yol gidecek var. Satış nasıl olacak bunu saklamanın anlamı nedir?

Aderal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Napıyoruz şimdi gençler

Instagram
5ten önce mağazada olucam ya nolur olmaz

Tam olarak ne dedi? Ekran görüntüsü var mı?

Ya sistemin parçalarını gizlemeyi anlarımda binlerce insan plan yapıyor okulu var işi var, yol gidecek var. Satış nasıl olacak bunu saklamanın anlamı nedir?
Video yayınlandıktan hemen sonra mağazaya gitmeyin videonun tamamını izleyin bi kaç değişiklik sürpriz var şeklinde bi açıklama yaptı videosu yok bende ama hatırlıyorum

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Süresi bittiği için olabilir mi bugün paylaşmadı çünkü

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Yok

Ben birazdan çıkacağım vatana gidicem var mı giden

Hala ses solukta yok

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,246
yarın satışa açılacak olayı tamamen saçmalık milleti *t gibi kuyruk etçekler ne gerek var fanteziye daha çok al satçı olcak bu neyi engelliyorlar ki video geldiği gibi konulsan göremeyen de almasın 1 haftadır 10 mayıs deniyor zaten
Aslında mantıklı olan da o diğer türlü stok yapanlar arkadaşlarını vs topluyor geliyor yapacak bir şey yok mağazası yakında olan şansını denesin olmayan beklesin artık

guardiangel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Aynen bende bu konuşmayı çok boş buldum direkt düz soyleseydi anlardım sürpriz dediği ne çalişanız isimiz gücümüz var zar zor izin alıyoruz zaten

sfky9842

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
İyi güzel de bitiyor arkadaş. Kendisi sanıyor ki herhalde izliyeceğiz değerlendireceğiz düşünüp karar vereceğiz çayımız kahvemiz bitince gidip mağazadan satın alacağız. Sistem avantajlıysa 5 dakika sürmüyor stokların tükenmesi onu ne yapacağız?
goat 3 video yorumlarına baktım da 20dk bulmamış bitmesi :)

sercilong

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
78
@OceanLaB

Hocam gözünü seveyim bir açıklama yap, mağaza satışı video ile aynı anda olacak mı olmayacak mı? Bunu söylesen yeterli diğer süpriz neyse karşılaşmaya hazırım. Sadece aynı anda mağazadan alınabilecek mi bunu söyleyin ona göre plan yapalım.

Kzuaf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Aceba "gerçekten ihtiyacı olan zaten bekler mi" dediler böyle bir açıklama geldi. Açıkcası bence tam tersi stokcu olan ne olursa olsun oraya 1 gün önceden kamp kurar gibi geliyor.

KrawL3R

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Yokmu güncel bir haber dükkandayım takipte edemiyorum.

Aderal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Taner Abi lütfen bir şey de ya mağazaya gidelim mi gitmeyelim mi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri