Ryzen 7 5800X3D 240Mm Sıvı Soğutma Önerisi

XgumA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar

R7 5800x3D üzerinde tek fanlı kule tipi mevcut yaz ayına yaklaştıkça ısınma sorunları başladı oyunlarda 90 dereceler görmeye başladım şimdi den önlem almak istiyorum

Bu 2 ürün arasında kaldım fiyat olarak 3500 tl gibi düşünüyorum fakat tabi sizin önerilerinize açığım yardımcı olursanız sevinirim

ahmetv2

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
88
Merhabalar

R7 5800x3D üzerinde tek fanlı kule tipi mevcut yaz ayına yaklaştıkça ısınma sorunları başladı oyunlarda 90 dereceler görmeye başladım şimdi den önlem almak istiyorum

Bu 2 ürün arasında kaldım fiyat olarak 3500 tl gibi düşünüyorum fakat tabi sizin önerilerinize açığım yardımcı olursanız sevinirim
Cooler master'ın o modelini önermem ben hocam. Corsair belki düşünülebilir ama fiyatları Türkiye'de nedense pahalı. Bunun yerine daha fiyat/performans şunu önerebilirim:

Hava soğutucunuz ve bilgisayar kasanız nedir hocam?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
998
Merhabalar

Kasanız nedir ? 240mm yerine şunu alın derim
240mm lerin çoğundan daha iyi veya aynı performansı veriyor ve çok daha ucuz.

yalnizjack

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

Ron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Merhabalar

hocam indirim var iyi midir bilemiyorum ancak bi bakın bütcenize göre 360mm

KS

XgumA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cooler master'ın o modelini önermem ben hocam. Corsair belki düşünülebilir ama fiyatları Türkiye'de nedense pahalı. Bunun yerine daha fiyat/performans şunu önerebilirim:

Hava soğutucunuz ve bilgisayar kasanız nedir hocam?

Kasa Tipi
Cpu Fan

hocam indirim var iyi midir bilemiyorum ancak bi bakın bütcenize göre 360mm

Benim Kasa bu Ön tarafına uyarmı bilgim yok fiyat çok iyi ama bende bu ürünü tanımıyorum araştırma yapıcam

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
998

Kasa Tipi
Cpu Fan

Benim Kasa bu Ön tarafına uyarmı bilgim yok fiyat çok iyi ama bende bu ürünü tanımıyorum araştırma yapıcam
Attığım phantom spirit kasanıza ucu ucuna sığıyor. O modeli almanız en doğrusu.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri