Öneri Sizce Hangi Sistemi Seçmeliyim?

SxPack

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci
-
Ekran Kartı
-
Öncelikle herkese merhaba.
Altta paylaştığım üç sistemden birini almayı planlıyorum, siz hangisini önerirsiniz? (genellikle cs2, apex legends, warzone vb. fps oyunları oynuyorum ve monitörüm 1080p)

Ayrıca şöyle de bir durum var ilk başta tercihim rx 6750 xt olan sistemdi ama sinerji ve amd ekran kartları hakkında yazılanlar beni düşündürdü. Anladığım kadarıyla amd kartlarda sorun yaşama ihtimalim düşük de olsa var ama bir sorun yaşadığım taktirde sinerji'nin satış sonrası desteği konusunda sorun yaşama olasılığım yüksek gibi. Bu konuda da bilginiz varsa yorum yaparsanız sevinirim.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,070
Öncelikle herkese merhaba.
Altta paylaştığım üç sistemden birini almayı planlıyorum, siz hangisini önerirsiniz? (genellikle cs2, apex legends, warzone vb. fps oyunları oynuyorum ve monitörüm 1080p)

Ayrıca şöyle de bir durum var ilk başta tercihim rx 6750 xt olan sistemdi ama sinerji ve amd ekran kartları hakkında yazılanlar beni düşündürdü. Anladığım kadarıyla amd kartlarda sorun yaşama ihtimalim düşük de olsa var ama bir sorun yaşadığım taktirde sinerji'nin satış sonrası desteği konusunda sorun yaşama olasılığım yüksek gibi. Bu konuda da bilginiz varsa yorum yaparsanız sevinirim.

Bütçe varsa ve taksit yapmayacaksan r5 5600+4060ti olan sisteme bak. Anakart 600TL ye yükseltirsin, bütçeye bağlı SSD 1TB yaparsın.

KS

SxPack

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ben de anakart vs ssd yükseltmeyi düşünüyorum ama ssd kinsgston mı adata mı tercih etmeliyim ?

KS

SxPack

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Teşekkürler cevap için.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,070
Taksit için tercih etmem ama o fiyat farkına 4060'tan 4060Ti'a çıkmak çok makul değilse 4060 da uyar bana.
Size kalmış. Beyaz olsun 4060 olsun diyorsanız bakılır. Onun dışında 4060ti+b550 anakart olacak onu almak daha hoş olur gibi.

KS

SxPack

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bunu bu şekilde alıyorum.
1715451653655.png

olcezefendimis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Kardeşim anakartta 3 pin ya da 4 pin RGB yuvalarını göremedim yani aydınlatma senin için önemliyse tekrar kontrol et

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri