Yeni profil mesajları

hocam şurdaki sorununuz bende de var yardımcı olabilir misiniz biliyorsanız
Mertcan39
Mertcan39
Merhaba orada atılan link ile çözmüştüm sorunu. ancak şimdi ne yaptığımı maalesef hatırlamıyorum
Taner ,forum kan kaybediyor,gibi. Beni mod. yap Bu, zorlama değil.Sadece yardım amaçlı.Yoksa ,mesajlara cevap yazacak adamda bulamayacaksın,maalesef.Tercih senin.
Selam hayırlı cumalar şöyle bir sistemim var i5 11400f
Msı mag b560 torpedo anakart
Adata xpg 32 gb ram 8+8+8+8
Gıgabyte rx6600xt 8gb
M2 1tb
Segate baraquda 1tb
Msı 650 güç kaynağı
DDR 4 sistem bu
DDR 5 e geçmeye gerek varmı tasfiyeniz teşekkür ler
Hocam 12 ye geçmişssiniz heralde profilde de Eskişehir yazıyor hangi okuldasınız acaba?
Syqex
Syqex
Hocam 12. sınıf bitti aslında , mezuna kaldım. Gazi Mustafa Kemal Anadolu Lisesi'nde okudum. Operanın orada , Sağlık lisesi var dibinde. Şeker fabrikasına yakın.
Arkadaşınızın ismi Muhammed Fatih miydi? Ona sorduğumda az önce ben zaten onu foruma yönlendirdim dedi. Doğru olabilir mi?
Xen0n
Xen0n
Evet. Ama o sadece bu siteyi önerdi, siteyi bugün öğrendim bildiğim başka forum siteleri vardı.
İlk profil görüntülemenizi de ben attım, öpücükler :) Küçük kardeşim❤️
Xen0n
Xen0n
İlk olsun son olmasın, iyi geceler.
Eğer kadınsanız bey dediğim için de özür dilerim
Xen0n
Xen0n
Erkeğim, hoşgörünüz için teşekkür ederim.
Merhaba efendim arkadaşlarımdan hala cevap yok.
Xen0n
Xen0n
Elbet bir gün.
Taner bey, güzel bir içerik olacağını düşünüyorum. Linkteki DIY open case diye geçen sistemden kurma şansınız var mı ? TR de kimse yapmamış ve tam sizin kaleminiz bir iş, Amazondan da ürün mevcut linkleri paylaşıcam.

video

Hocam selam monitör konusunda konuşmuştuk sizle attığınız monitör cidden çok iyi g3 almaktan vaz geçtim sizce lgnin o monitörü iyi bir monitörmü ona göre şimdi sipariş vereceğim. Ayrıca 27'' monitör öneriniz varmı.
L
leomessijr
G274X modeline bakabilirsiniz LG'yi sipariş edin fiyatı yükselecektir.
Hocam sizde LG UltraGear 24GN60R-B varmış sanırım önerirmisiniz monitörü g3 ü 2. monitör yapmaya karar verdimde.
Geri