Syqex
Tepki
5,166

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Mesaj Alanları Hakkında Profil Ziyaretçileri

• Merhabalar hocam ben Üniversite okuyorum yılbaşından önce Laptop almak istiyorum musaitsenix bana yardımcı olursanız sevirim
    yav hocam kusura bakmayın son konuda argo konuştum ama ben ne yapabilirim fiber internet gelmesi için
    Syqex
    Syqex
    Çevrenizden ve kendi apartmanınızdan imza toplayıp dilekçe yollayabilirsiniz. Çoğunluk olursa ilgileniyorlar.
    Merhabalar Elimde Cooler Master G750M PSU var ve psu da sadece 2x8 pin kablosu bulunmakta fakat aldığım Ekran Kartında 3x8 pin girişi bulunmakta bunu nasıl çözebilirim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim iyi günler
    Syqex
    Syqex
    Biraz baktım da PCI çoklayıcı kablo buna çözüm olabilir. Bir adet 8 pin girişi 2 adet 8 pine çokluyor.
    Arkhail
    Arkhail
    O çoklayıcı kabloyu kullanırsam sıkıntı olmaz değil mi Sizin önerebileceğiniz çoklayıcı varsa bakabilirmiyim iyi bir şey olsun istiyorum çünkü aldığım kart biraz pahalı canım yansın istemiyorum teşekkürler tekrardan cevap vermişsiniz ama işe gittim bakamadım kusura bakmayın
    hocam son konuma bakarmısınız rica etsem oyunda sıkıntı yaşıyorum ve nfs unbounda girerken bu hatayı alıyorum
    Hocam Merhaba, açtığım konuya yardımcı olurmusun lütfen 1tb ssd ve 2x16 ram ihtiyacım var mevcut parçalarımı konuda paylaştım teşekkürler.
    Hocam merhaba
    yaklaşık 2 saat horizon 5 oynayınca ekran yanıp sönüyor ekran kartı rx6800 xt psu asus thor 1000W platinum
    sorun ne olabilir daha uzun yazamadım karakter sınırı var burda foruma yeni üye oldum :)
    Syqex hocam itopyada doğrulama kodu gelmiyor bana hiçbir türlü ne yapabilirim şuan
    Başka bir forumdan ekran görüntüsü alıp paylaşmak doğru olurmu
    Syqex
    Syqex
    Yani paylaşmasanız daha iyi olur aslında. Ne için paylaşacaksınız ? Kötüleme durumu olacaksa hiç paylaşmayın.
    B.D
    B.D
    Yok bi arkadaş ekran kartı alacakta başka forumda aynı konu hakkında konu açılmıştı yazılanları göstermek amacıyla
    Syqex
    Syqex
    Yani sorunu yazabiliyorsanız yazmanız daha iyi olur.
    • Beğen
    Reactions: B.D
    Hocam İzniniz olursa soru sorabilirmiyim
    A
    aurexfps
    hocam bide son olarak bide 800 tl bütçem var kulaklık alıcam valorant cs go tarzı oyunlar oynuyom mikrafon kalitesi iyi olsun ne önerirsin bütçeyi çok aşmasın
    Syqex
    Syqex
    Bence Gamepower medusa alınabilir. 2.El bulunursa veya bütçe artarsa Razer Blackshark V2 X öneririm.
    Greewe_Greew
    Greewe_Greew
    Aaa burada ne buldumm :D
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

Son mesajlar

Profil görüntülenmeleri

1557

Son görüntüleyenler