Syqex
Tepki
5,166

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Mesaj Alanları Hakkında Profil Ziyaretçileri

• Hocam selamlar. En son 1660 Super alıcaktım. 1 haftadır hastayım. Monitör de geldi, 1660super de geldi, bi de 256gb hikvision e100 SATA SSD de aldım Windowsu kurmak için. 350 TL format ve temizlik için para istiyorlar. Şuan başlasam kendim yapsam daha mantıklı mı olur? Aldığım ekipmanlar çalışıyor mu bilmiyorum. Format öncesi takıp dememem daha mantıklı mı olur?
    Syqex
    Syqex
    G Sync FPS sınırlandırmaz ki. Ekranda ki yırtılmaları önler. Bilemedim şuan.
    F
    Fevzican Keyf
    hocam anlık dalgalanmalar oluyor az önce girdim 200 300; lobide 500 600 gördü, oyunda ort 180 200 oldu. Düzeldi gibi arada 90 100 e düşüyor ama anlamadım. Teşekkürler yine de.
    • Beğen
    Reactions: Syqex
    Syqex
    Syqex
    Ortalama o değerlerde ise sıkıntı olmayabilir. Anlık düşmesi normal.
    kral sana sorum var blazing sailsde oyun bi anda crack veriyorda anlamadığım halde rx 6600xt ryzen 5500 var 2 sininde driverini yaptım bios update yaptım ama yenisi çıktı ama bence onla alakalı değil rdr2 de hiç donma kasma olmazken oyunda bi anda donuyor ve kapatmadan bi çözümü olmuyor yardımcı olurmusun kral
    Hocam merhaba son konuma yardımcı olabilir misiniz rica etsem? Gerçekten yardıma ihtiyacım var.
    Syqex
    Syqex
    Bakayım ama onun hakkında bilgim yok.
    Syqex
    Syqex
    Monitörün internet üzerinde kullanım kılavuzu dosyasını inceledim ama bir sonuca ulaşamadım.
    Hocam merhaba bilgisayarım açılıyor monitöre Asus yazısı geliyor ve kriter dışı siyah ekran var çok kişi anlattı ama hiçbirini anlamadım tek tek anlatabilir misiniz size zahmet
    Syqex
    Syqex
    Sorunun çözümünün ne olduğu hakkında bilgim yok maalesef.
    hocam şu fiyata bunu buldum piyasadan 120 130tl daha ucuz gibi geldi konu açsam fırsat kategorisine girer mi veya gerek var mı
    Syqex
    Syqex
    Amazon üzerinde 499tl ye satılıyor ama böyle ürün için 50tl indirim de indirimdir. Paylaşılabilir bence.
    Hocam iyi akşamlar müsaitseniz son konuma yardımcı olabilirmisiniz?
    • Beğen
    Syqex
    Syqex
    Biraz geç kaldım ama konuyu cevaplayan arkadaş ile aynı fikirdeyim. Driver hatalı olabilir.
    Dengou
    Dengou
    fikriniz için teşekkürler, ne kadar driverı güncellemeye çalışsamda en son yazdığım gibi bir hata alıyorum
    Umarım bi AE86 sahibi olursun , bende bi Silvia S13 alsam harika olur ♥
    • Beğen
    Syqex
    Syqex
    AE86 olmasa silvia da olur. Ben S13 S14 S15 ayırt etmeden hepsini seviyorum ama bu ülkede bu şartlarda en fazla honda prelude gibi eski ve güzel bir araba alınabilir bence.
    • Beğen
    Reactions: xarkut
    xarkut
    xarkut
    Ona da razıyım be kral olsun Forza Horizon'da bi Silvia yapmışım üf :D Bu gidişte sadece orda yanlayabilicem :D
    • Beğen
    Syqex
    Syqex
    Bende hüzünlü hüzünlü assetto da sürüyorum bu arabaları.
    • Beğen
    Reactions: xarkut
    Hocam açtığım konu hakkında bilginiz varmı acaba
    Syqex
    Syqex
    Yanlış görmediysem düzeldi yazmışsınız.
    ardateo
    ardateo
    evet hocam size yazdıktan sonra yazdım yinede teşekkürler
    • Beğen
    Hocam paylaştığım konuya bakma şansınız olur mu ? Gaming gen ürünüm ile ilgili sıkıntı yaşıyorum çözüm nasıl olmalı ?
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

Son mesajlar

Profil görüntülenmeleri

1564

Son görüntüleyenler

1. 1,564 Profil ziyaretçileri
  2. Atlass
  3. Lewent5909