Öneri 1.5K'ya Custom Veya Prebuilt Klavye Önerisi

caen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Arkadaşlar araştırmalar sonucu aliexpressten 1.5k civarı bir bütçeye bu ürünleri buldum.

Toplamı 1325 liraya denk geliyor. Böyle bir seçeneğim var veya RK61 alıp kendim köpük, tape ve holly mod yapabilirim. Ayrıca aklımda magic refiner MK31 var ama tam emin değilim.
Siz ne önerirsiniz?
(ayrıca öneri olarak daha iyi sesi olan switch varsa onlarıda alırım.

Arkadaşlar araştırmalar sonucu aliexpressten 1.5k civarı bir bütçeye bu ürünleri buldum.

Toplamı 1325 liraya denk geliyor. Böyle bir seçeneğim var veya RK61 alıp kendim köpük, tape ve holly mod yapabilirim. Ayrıca aklımda magic refiner MK31 var ama tam emin değilim.
Siz ne önerirsiniz?
Ayrıca boardda sadece kablosuz olmasıda oyun oynacağım için beni sıkıyor. RK61'e kaymaya başladım.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985

Siz ne önerirsiniz?

Ayrıca boardda sadece kablosuz olmasıda oyun oynacağım için beni sıkıyor. RK61'e kaymaya başladım.
Hocam 1.5a custom yapamazsınız yaparsanızda iyi olmaz şöyle bi 2.2-2.3 gözden çıkarın derim.

Rk61 plus al modla daha mantıklı

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636

Siz ne önerirsiniz?

bu atıgınız klavyeler 3 4 ay icinde bozulabilir önerim costum yerine bütcenizi artırıp kaliteli bir costum klavye almanız Yada baska bir klavye tercih edebilirsiniz KALİTE markalarından

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
bu atıgınız klavyeler 3 4 ay icinde bozulabilir önerim costum yerine bütcenizi artırıp kaliteli bir costum klavye almanız Yada baska bir klavye tercih edebilirsiniz KALİTE markalarından
Kalite markası derken hocam :D

Keycapsler ve switch güzel kasa kötü
Burda Celadon dedikleri switch ne tam olarak bilgin var mı? İnternette aratıyorum ama birşey çıkmıyor. Yurt dışı videolarında rk sky cyan switchler var.
celadon linear olan switch hocam kendi markaları

Bütçe arttırarak biraz ikinci ele yanaşarak güzel bir şey yapabilirz

KS

caen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Kalite markası derken hocam :D

Keycapsler ve switch güzel kasa kötü

celadon linear olan switch hocam kendi markaları

Bütçe arttırarak biraz ikinci ele yanaşarak güzel bir şey yapabilirz
Dediğinzi gibi RK61 PLUS alıp kendim modlayacağım. Daha rahat olur gibi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri