Yardım 10.000₺ Her Şey Dahil Sistem Önerisi Lazım

xarkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Selam gençler, bi' arkadaşımız var ufak 13 yaşlarında kendi aramızda para toplayıp PC alıcaz arkadaşa. Çok iyi bir bilgisayar olmasa bile; GTA 5 gibi oyunları Medium - High arasında oynatacak bir bilgisayar toplamak istiyoruz 10.000₺ bütçe ile bir şey yapamıyorum kafam karıştı çünkü bütçenin içerisinde Klavye, Mouse, Kulaklık, Mousepad ve Monitör'de olması lazım. Hediye olacağı için sıfır olması lazım, 2. el olmamalı.

Bütçe 10.000₺ ; nasıl bir şey toplayabiliriz bu fiyata? Mouse Kulaklık marka istemiyoruz, ekranın iyi bir şey olmasını istiyoruz ve bilgisayarında dediğim gibi giriş-orta seviye bir şey yapabilir miyiz? Fikirlerinizi merak ediyorum, teşekkürler ♥

KS

xarkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
10 bine bu söylediklerin nasıl olacak ki anca ikinci el komple Sistem kurulur 10 bine herşey dahil böyle sıfır pek mümkün gözükmüyor
Ekran kartı olmadan, APU bir sistemi zorlayamaz mıyız sence? O yüzden sizlere sordum ya ben beceremedim. :D

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Selam gençler, bi' arkadaşımız var ufak 13 yaşlarında kendi aramızda para toplayıp PC alıcaz arkadaşa. Çok iyi bir bilgisayar olmasa bile; GTA 5 gibi oyunları Medium - High arasında oynatacak bir bilgisayar toplamak istiyoruz 10.000₺ bütçe ile bir şey yapamıyorum kafam karıştı çünkü bütçenin içerisinde Klavye, Mouse, Kulaklık, Mousepad ve Monitör'de olması lazım. Hediye olacağı için sıfır olması lazım, 2. el olmamalı.

Bütçe 10.000₺ ; nasıl bir şey toplayabiliriz bu fiyata? Mouse Kulaklık marka istemiyoruz, ekranın iyi bir şey olmasını istiyoruz ve bilgisayarında dediğim gibi giriş-orta seviye bir şey yapabilir miyiz? Fikirlerinizi merak ediyorum, teşekkürler ♥
1 ortak almanızı önermem kardesim anlıyorum bende arkadasımla eskiden yapmaya calısıcaktık ama düsündükten sonra vazgectik sizlere önerim ortak almayın.

Bu Bütcede malesef hersey dahil yok 10.000₺ ikinci el ps5 alabilirsiniz yada 15.000₺ sıfır alabilirsiniz

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015

Rami 16 yap

Güç kaynağını da High Power 500W

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
TEK TEK toplamada bu şekilde olur

Bu da 10K tutuyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri