10.000 tl laptop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tufi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Tekrardan iyi günler yine konu açmıştım sizi de uğraştırıyorum ancak kusura bakmayın limitimi 10 bin tl ye yükselttim. 
Bilgisayarda office programları kullanacağım. 
Spss, veri analiz programları yükleyeceğim. 
Sunum yapılabilir bu yüzden dolayı projeksiyon girişi olmalı. 
Vga girişi bilgisayar özellikleri kısıyorsa dönüştürücü alabilirim. 
İleriye dönük video edit programlarıda yüklenebilir.
Uzun ömürlü olmasını istiyorum
Birde canlı ders vereceğim için kamerası olsun istiyorum. 
İlgilenirseniz çok mutlu olurum şimdiden sizi uğraştırdığım için kusura bakmayın

LordGrimTR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Projeksiyon için VGA girişi lazım ama VGA girişli bilgisayarlar daha düşük bileşenlere sahip işlemcisi gibi onun yerine 200-300TL bandında dönüştürücü alarak kullanabilirsiniz. Bu şekilde almayı düşünürseniz önerinizi yapacağım yok ben direk laptop üzerinde VGA girişi olsun diyorsanız biraz daha bakınmam lazım.

Kablo tipine göre fiyat aralığı değişiyor eğer Type C den VGA girişi isterseniz 200 TL minimum kaliteli ürünler var HDMI dan VGA isterseniz 50TL civarına bulabilirsiniz.

KS

Tufi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bilgisayar özelliklerini kısmak istemem dönüştürücü almak daha mantıklı

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
HDMI çıkışlı projeksiyon cihazlarıda var sizin cihaz nasıl bilginiz varsa masraf yapmadan bakın derim.

HP Pavilion Gaming 15-EC1008NT 1U6B7EA - Ryzen 7-4800H CPU + 16 GB RAM + 1 TB HDD + 256 GB SSD + GTX 1650 Ti 4 GB GPU - 9.499 TL fiyata geliyor özel bir indirim var şuan. Bu cihazla yapamayacağınız iş yok.

HP OMEN 15-EN0004NT 267U5EA - Ryzen 7-4800H CPU + 16GB RAM + 1TB SSD + GTX 1650 Ti 4GB GPU - 10.199 TL - Az daha çıkarsanız ürünün genel kasa kalitesini OMEN serisine çıkartabilirsiniz.

MCDODO CA-7770 HDMI TO VGA 2M DÖNÜŞTÜRÜCÜ KABLO - 120 TL - Oldukça kaliteli bir markanın ürünüdür. Projeksiyon cihazları için kullanabilirsiniz. Eğer ürünlerdeki Type-C bağlantısı üzerinden dönüştürmek isterseniz Daytona BIX BX14HB Type C To HDMI VGA Çevirici - 259 TL bu ürünü kullanabilirsiniz. Buda oldukça kaliteli bir markanın bir ürünüdür.

KS

Tufi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İlginiz için teşekkürler. Hp onemi sipariş vereceğim şimdi. Buna hangi işletim sistemini önerirsiniz orijinal almaya gerek var mı. Birde office için orijinale gerek var mı.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Windows 10 Pro kurun ve OEM yada Retail key alın 1000 TL para vermeye gerek yok. Yine orijinal Windows lisansı alıyorsunuz zaten. Ben yıllardır kullanıyorum sorun yok rahat olun.

Office yazılımı için 365 Online kullanabilirsiniz.

KS

Tufi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Windows keyi için nereyi önerirsiniz
365 online derken neyi söylüyorsunuz

KS

Tufi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Birde son bir soru önerdiğiniz bir mouse ve çanta var mı çok pahalı olmadan

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Mouse için bütçe verin ve istediğiniz bir özellik var mı belirtin. Çanta olarak sırt çantası mı istiyorsunuz yoksa direkt laptop çantası mı?

KS

Tufi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
El çantası istiyorum. İkisi için 300-350 lirası olsa iyi olur. Birde hepsiburada dan olursa iyi olur

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Eğer sırt çantası isterseniz HP 6EU57AA PAVILION 15.6" GAMİNG 400 BACKPACK NOTEBOOK ÇANTASI - 199 TL bu çanta F/P oranı iyi bir üründür. Eğer kargo süresini dert etmezseniz ve bütçeniz buralara çıkabilirse Mark Ryden Laptop - Notebook Sırt Çantası 9116 Siyah (Usb Sarj Portlu) - 400 TL bu ürünü öneririm. Yurt Dışından ortalama 15 gün kargo beklersiniz ama değer.

Eğer el çantası isterseniz TARGUS TARTSS98401GL GEOLITE ESSENTIAL 15.6" TOPLOAD - SİYAH - 149 TL , TARGUS TARTSS99101GL GEOLITE ESSENTIAL 17.3" SLİPCASE OCEAN - 149 TL - Bence 17" olanı alın içerisine koyacağınız malzemeler vs. ile geniş hacim işe yarar.

Mouse önerisi yapacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri