ugur.gozaydin

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Mesaj Alanları Hakkında Profil Ziyaretçileri

• Hocam merhaba
    apu sistemim var
    İşlemci AMD Ryzen 5 PRO 3400G with AMD Radeon Vega Graphics, 3700 Mhz, (APU SİSTEM)
    ANA KART 320S2H GİGABYTE
    hocam cs 2 de bu hlade en düşük 35 fps alıyorum
    pcye rx 6600 8 gb ekran kartı taktım fps sadece ama sadece 70 e çıktı kahroldum
    tek ramim var boost'la beraber 2400 den 3000 e çıktı
    kendime 3200 lük 2 ram mi almalıyım fps min 200 250 e çıkması için
    tavsiyelerini beklerim
    Hocam kolay gelsin 30k ya kadar güzel bir sistem toplayacağım ne önerirsiniz yardımlarınızı bekliyorum oyun için bu arada
    lazing sails diye bi oyun var biliyorsundur maça girdğimde 5 10 dk sonra bilmediğim bi sebebpten bi anda donuyor sesler geliyor windows tuşundan kapatmam gerekiyor pcyi
    kral sana sorum var blazing sailsde oyun bi anda crack veriyorda anlamadığım halde rx 6600xt ryzen 5500 var 2 sininde driverini yaptım bios update yaptım ama yenisi çıktı ama bence onla alakalı değil rdr2 de hiç donma kasma olmazken oyunda bi anda donuyor ve kapatmadan bi çözümü olmuyor yardımcı olurmusun kral
    merhaba corsair 4000d rgb kasa kullanıyorum. icue programında profile seçerken arkadaki egzos fanı ile psu daki rgb söndü. bir daha da yakamadım . şuan renk değişikliği yapabiliyorum ama tam kullanımını çözemedim. icue programı kullanmayı bildiğinizi düşenerek yazdım saygılar.
    rdr2 oynaadım en yüksek grafikler atmadı donma olmadı buarada başta yazım bileşenlerim rx6600xt işlemci ryzen 5500 16gb ram psu 600watmı öyle bişey blazing sails aldım girdim 5 10dk sonra oyun bianda donuyor anlamadım lütfen yardımcı olun
    Uğur hocam teşekkür ederim. Sistem toplamada güzel rehberlik ettiniz. Hali hazırda toplamasam da donanım olarak güzel fikirler sunuyorsunuz.
    Selam ben bilgisayarımı Win 10 dan 11 e yükselttim secure boot açmama rağmen msinfo32 de kapalı diyor Valo Ve Yeni çıkan Fifa 23 te de bu sorun oluyor çözümü nedir?
    Merhabalar yeni sistemi aldim hesaptan bakiye dustu fakat siparis bolumunde gozukmuyor napmam herek sitenin mailine mesaj attim telefonlari da hafta içi acik yardimci olur musunjz
    PNY CS3030 SSD'nizin HDD Sentinal SS'ini rica edebilir miyim?
    Merhaba benim PC pubg mobilde çok fazla FPS kaybı oluyor özellikleri söylesem baka bilirmisiniz
    vampiric 010x kasam var bu sıvı soğutmayı taka bilirmiyim MSI MAG Coreliquid 240R V2 240MM
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

Son mesajlar

Profil görüntülenmeleri

1639

Son görüntüleyenler

1. 1,639 Profil ziyaretçileri
  2. BurakToktas
  3. MrJerry