ugur.gozaydin kullanıcısının son içeriği

1. ugur.gozaydin

Çözüldü SSD soğutması

Hayırlı olsun diyorum. Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.
  2. ugur.gozaydin

Çözüldü monitör önerisi

Panel gerçek 8 bit olduğu için o yüzden ben onu tercih ederdim. Benim için Hz ve Ms değeri zaten yüksek panel daha iyi neden onu almayayım ki diye düşünüyorum ben. Hayırlı olsun diyorum. Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.
  3. ugur.gozaydin

Çözüldü monitör önerisi

Sanırım ben Philips seçerdim.
  4. ugur.gozaydin

Çözüldü Gigabyte Aorus M5 Yazılımı Çalışmıyor

Çözdüğünüze sevindim. Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.
  5. ugur.gozaydin

Çözüldü SSD soğutması

Sabrent aynı zamanda bir disk üreticisi ve başarılıdır. O bence de ilk seçenek olmalı.
  6. ugur.gozaydin

Çözüldü SSD soğutması

SABRENT m.2 soğutucu, alüminyum SSD NVMe soğutucu, m.2 ısı iletken pedli, HeatPipe soğutucu PC, masaüstü bilgisayar, DIY bilgisayar üreticileri için uygun, PS5 uyumlu (SB-HTSK) - 326 TL ICY BOX M.2 Soğutucu Fanlı ve Isı Borulu Soğutucu M.2 NVMe & SATA SSD için 2280'e kadar, 30 mm Fan Aktif, Isı...
  7. ugur.gozaydin

Hi-Level 55UHL720 alınır mı?

Bizimki öyle plazma ürünlerden değil, güncel ürünlere benzeyen bir LCD panel ürün. 127 ekran olması gerek boyutu ağır değil tek kişi kaldırabiliyor. Ama genel olarak evet eskiye göre hem ürünler kötüleşti hem fiyatlar uçtu.
  8. ugur.gozaydin

Çözüldü Gigabyte Aorus M5 Yazılımı Çalışmıyor

Sorunu çözdünüz mü bu sürümle?
  9. ugur.gozaydin

Bizim evde yaklaşık 9-10 yıllık bir LG LCD ürünü var FHD çözünürlükte bir ürün. Daha ne servis görmüşlüğü var ne kanal hızları değişti nede başka bir sorunu var. Kumandası bile yeni yeni basmamazlıklar yapmaya başladı. Marka bence özelliklere kıyasla ilk bakılacak şey olmalı. Benzer şekilde...
  10. ugur.gozaydin

Benim akrabamdaki ürün bu olabilir. 50" boyuttaydı ve tasarımı çok benziyor beğenmediğim ürüne.
  11. ugur.gozaydin

Panel tipleri aynı olabilir ama marka ve genel panel özellikleri farklı 2 ürününde. Söylediğiniz montaj kısmına bir şey diyemem orası başka bir konu ve doğru evet.
  12. ugur.gozaydin

Oyun için kablosuz mouse?

Genel olarak bu bütçeye sensörü iyi kaliteli kablosuz mouse ürünleri var. Ancak aynı bütçeye satılan kablolu ürünlerden bazıları daha iyi olacaktır evet. Aşağıdaki kablosuz ürünleri daha yeni önerdim bir kullanıcıya. Glorious Race Model O Wireless - 860 TL - Başarılı bir marka ve üründür...
  13. ugur.gozaydin

Toshiba 50UL2063DT 50” Ultra HD Smart TV - 5.999 TL - Arada çok az fiyat farkı var ve en azından markası daha iyi bir ürün. Philips 43PUS7506/62 43'' (108 cm) 4K UHD LED Smart TV - 5.699 TL - Eğer 43" olursa bu çok daha iyi bir alternatif.
  14. ugur.gozaydin

Aynı model değil ama aynı markanın bir başka ürününü bir akrabamız kullanıyor memnunlar ama ben görüntüsünü ve kanal geçiş hızlarını beğenmemiştim. Ancak bu dediklerim ürüne göre değişebilir şeyler olduğundan direkt alınmaz demiyorum. Bence fiyatına göre kötü değil.
  15. ugur.gozaydin

Corsair HS35 değişim

Global destek garanti olmasa bile yardımcı oluyor evet, o konuda iyiler.
Geri