Hi-Level 55UHL720 alınır mı?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Hocam plazma da biz de de Lg vardı ki lcd göre daha iyiydi görüntüsü çoğu plazma tv kullanan led y da lcd türüne direk geçmek istemedi zorlu oldu bizim lg de 2007 den sona 2017 de zsus kartı yandı sonra ben alıp evde değiştim 2 sene önce gitti bu sefer a101 den toshiba aldım malzeme kalitesi iyi değil sadece artık bir şeyler alınmıyor diye bulduğumuzla kaldık :) Ama bizim Lg o kadar ağırdı ki iki kişi kaldırırken önü ful cam iken çelik iskelet varken içinde toshibayı bir kişi kaldırıyor ve içinde ince saçlar kendini belli ediyor çerçevede bildiğin plastik :)
Bizimki öyle plazma ürünlerden değil, güncel ürünlere benzeyen bir LCD panel ürün. 127 ekran olması gerek boyutu ağır değil tek kişi kaldırabiliyor. Ama genel olarak evet eskiye göre hem ürünler kötüleşti hem fiyatlar uçtu.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Aslinda bunların hepsi Fp ürünler panel tipi iyiyse alınır malzeme kalitesi aramayın arıyorsanız a101 bim şok ta bulunmuyor :) :) mağazadan tuzlu fiyata kalite alabilirsiniz zaten şu an size yazarken adamın videosu açık ve çok fazla güzel bilgi verdiğini duyuyorum izleyin ne güzel anlatıyor :) Arkaplanda dinlenebilir aslında :)

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Neyse orada kaçırdım ama 600 tl daha verip toshiba olanı alın demişti alanların çğuda led sıkıntısı var vazgeçtim demiş :) kötünün iyisi artık toshiba vestel ürünleri alırken panel tipini kaç bit frc olduğu android mi webos mu düz almak mı hepsini aaştirmak gerekiyor .

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Bizimki öyle plazma ürünlerden değil, güncel ürünlere benzeyen bir LCD panel ürün. 127 ekran olması gerek boyutu ağır değil tek kişi kaldırabiliyor. Ama genel olarak evet eskiye göre hem ürünler kötüleşti hem fiyatlar uçtu.
toshiba yı kaldırırken yamukluk olabiliyor bazen yani artık hepsi fabrika açıyor ya da belli şirketlere bırakıyor onlar montaj yapıp satıyor simdi bizim toshibada anakart vestel yani toshibalık bir şey yok isim kalmış .. Cep telefonları fabrika açıyor ya da olan fabrikalarda üretime başladı ya Yerli Üretim gibi bunlarda aynı :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri