PC Hocası Forum

ugur.gozaydin
ugur.gozaydin
Şimdi beni o yazılımla uğraştırmayın. :) Ayrıca HDD Sentinal yazımını SSD gibi disklerde kullanmanızı önermem.
Furkan Karagülle
Furkan Karagülle
Aslında %90 seviyesinde sağlıklı ölçüm yapıyor. Tabii SSD'nin kendi yazılımı kadar etkili olmuyor. Crystal Disk Info da sağlıklı bilgi veriyor çoğunlukla.
ugur.gozaydin
ugur.gozaydin
Katılıyorum ama genelde hiç kullanmam o yazılımı SSD diskte. Müsait olursam paylaşırım kurup ama söz vermiyorum.
Furkan Karagülle
Furkan Karagülle
PNY CS3030 çok başarılı bulduğum bir model fiyatına göre. Forumlarda da sürekli öneririm ancak PNY markasına karşı hâla bir önyargı mevcut. Özellikle ekran kartı modellerinde. Bu yüzden uzun süredir kullanılan bir SSD bulmam gerekiyordu, sizi buldum. :) Muhtemelen bir yıldan fazla süredir aktif şekilde kullanıyorsunuz.
ugur.gozaydin
ugur.gozaydin
Evet uzun zaman oldu ve oldukça memnunum ama hangi yıl aldım ne kadardır kullanıyorum tam tarihi hatırlamıyorum. Çiçeksepeti adresinden 399 TL fiyata 250GB CS3030 modelini Nesiltech firmasından satın aldım. Markaya karşı ön yargıları ben bu forumdaki kullanıcılarda yıktım gibi bir şey. :D
Furkan Karagülle
Furkan Karagülle
Foruma yeni üye oldum. Piyasadaki tüm forumlarda hesabımın olmasını istedim. Buranın ortamında aktiflik düşük olsa da olsa genel itibariyle beğendim. Siz ana moderatör oluyorsunuz sanırım.
ugur.gozaydin
ugur.gozaydin
Kontrol ettim 31 Mart 2021 tarihinde elime ulaşmış disk ki zaten o gün taktım sisteme ve o zamandan beri kullanıyorum. 1 yılı geçmiş bayağı evet.
ugur.gozaydin
ugur.gozaydin
Ben yöneticiyim, mod arkadaşlar farklı.
Furkan Karagülle
Furkan Karagülle
Rütbe sisteminiz nasıl çalışıyor? Belli bir mesaj değerine mi ulaşmak gerekir?
ugur.gozaydin
ugur.gozaydin
Mesaj sayısına göre ilerliyor evet. Aylıkta mesaj ve aktiflik sürenize göre ayın üyesi oluyorsunuz ve rastgele bir hediye alıyorsunuz.
Furkan Karagülle
Furkan Karagülle
Biraz fazla soru sordum, biliyorum ancak ürünler genelde ne oluyor? Kitap vs olma şansı var mı mesela? Ya da bütçeyi siz belirleyip biz mi bir şeyler seçiyoruz?
ugur.gozaydin
ugur.gozaydin
En son GAMEPOWER 360mm Sıvı Soğutucu verildi. Ondan önceki kullanıcıya FSP marka PSU verildi. Tamamen Taner ve İsmail beyin taktirinde hediye.
Geri