• Atatürk ömrünü milletine adamış, kurduğu Cumhuriyet’e sahip çıkılmasını ve çok çalışılarak bilimde ekonomide ileri bir seviyeye ulaşılmasını öğütlemiştir. Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz.
    Bu forumla birlikte sekiz foruma dahil olmuş oluyorum. En çok DA Forum ve Technopat Sosyal'de vakit geçiriyorum. ModArt PC Forum'da moderatörlük yapıyorum. Ara sıra da PCH Forum'da vakit geçiriyorum.
    Furkan Karagülle
    Furkan Karagülle
    İlgilendiğim Alanlar

Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Nükleer Fizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, Mekanik, Powerbankler, İnternet Sağlayıcıları, Modemler, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Bisikletler, Kitaplar, Filmler, Diziler, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, C, C#, C++
    Furkan Karagülle
    Furkan Karagülle
    Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Bilgisayar Toplama, Windows İşletim Sistemleri, Hız Aşırtma, İşlemci Soğutucuları, Termal Macunlar, Laptoplar, Telefonlar, Tabletler, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Monitörler, Yazıcılar, Bankalar, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS), YouTube Kanalları, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Fince, Evcil Hayvanlar...
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

Son mesajlar

Profil görüntülenmeleri

40

Son görüntüleyenler

1. 40 Profil ziyaretçileri
  2. Harvey Specter
  3. AkifErdem