Furkan Karagülle kullanıcısının son içeriği

1. Furkan Karagülle

Odama Nasıl Ethernet Çekebilirim?

Ping sorunu eğer internet desteklemiyorsa evet, çözülmez ancak oldukça azalır. Tabii kablolu şekilde daha da az ping değerlerine ulaşır.
  2. Furkan Karagülle

Öneri Geçmiş'e Baktığımda Önümü Göremiyorum.!

Bilgisayarınızın tüm donanımları nedir?
  3. Furkan Karagülle

Odama Nasıl Ethernet Çekebilirim?

Bunun yerine daha güçlü modem alınabilir.
  4. Furkan Karagülle

5600G Apu Sistem Toplama

Mosfetleri çok ısınıyor bunun. Bu arada Secure Boot sorunu sadece B450 çipsetinde mevcut.
  5. Furkan Karagülle

5600G Apu Sistem Toplama

Hangi anakartı önerirsiniz benzer özelliklerde?
  6. Furkan Karagülle

5600G Apu Sistem Toplama

Aslında bu benim için sorun değil. Güncel ekran kartı kullanıldığı taktirde bir problem olmuyor.
  7. Furkan Karagülle

5600G Apu Sistem Toplama

Bulamadığım için sormuştum..
  8. Furkan Karagülle

5600G Apu Sistem Toplama

Kaynak atabilir misiniz? Merak ettim açıkçası.
  9. Furkan Karagülle

5600G Apu Sistem Toplama

Kaliteli PSU yok maalesef. Genel kullanım, basit yazılım, basit oyun, basit grafik tasarımı gibi.
  10. Furkan Karagülle

5600G Apu Sistem Toplama

Pek farkları yok. Evet, kasanın hava akışı biraz kötü ancak minimalist olduğu için tercih ettim. Fazla havaya ihtiyaç duyan donanım yok. İlerleyen zamanlarda büyük olasılıkla ekran kartı yükseltmesi yapılmayacak.
  11. Furkan Karagülle

5600G Apu Sistem Toplama

Bütçem 8.000 TL civarında. AMD Ryzen 5 5600G Crucial P3 500 GB Team T-Force Vulcan Z Red 2x8 3200 MHz Gigabyte A520M-S2H Aerocool CS-106 MSI MAG A600DN 600W 80+ Şöyle bir sistem toplamayı düşünüyorum. Önerileriniz nedir?
  12. Furkan Karagülle

Öneri 800 TL Elektrikli Süpürge Önerisi

3. ürünün kaç yıllık olduğunu biliyor musunuz? Zira eski olanları çok daha iyi.
  13. Furkan Karagülle

Öneri 800 TL Elektrikli Süpürge Önerisi

Fazla bütçem yok. Ne almamı önerirsiniz? Ben bunları buldum ufak çaplı araştırma sonrasında. 1) https://www.hepsiburada.com/fakir-rody-ikisi-bir-arada-dikey-kablolu-supurge-p-HBV00000RQPA0 2) https://www.hepsiburada.com/arnica-merlin-pro-dik-elektrikli-supurge-mor-p-HBV00000J5RE5 3)...
  14. Furkan Karagülle

💥 Modart M9 Geliyor 💥

Son zamanlarda gelebilecek en iyi sistem diyebilirim. :)
  15. Furkan Karagülle

RN8 İçin OS Önerebilir Misiniz?

Güvenlik, stabilite, pil ömrü, Google servisleri, sadelik içeren Android OS arıyorum ve ArrowOS düşünüyorum. Sizler ne önerirsiniz?
Geri