Çözüldü 10.000TL sistem önerisi

longinus

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
51
Yok öyle birinden almayacağım sistemi yani babam güvenmez asla o yüzden sitelerden alacağım zaten daha zor itopya vs ikna ettim illa diyorki hepsiburada trendyol
Hocam babanızı ikna edemezseniz aynı fiyata çok daha düşük bir sistem toplayarak büyük zarara uğrayacaksınız. Gerekirse bu forumu ve mesajlarımızı gösterin. Bu satılan sistemleri al sat yapan insanlar biraz kâr koyup satıyorlar. Sıfır kapalı kutuda, garantili sistemler zaten. Babanızla beraber satıcıya gittiğinizde babanız kolayca ikna olur diye düşünüyorum

longinus

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
51
Hocam babanızı ikna edemezseniz aynı fiyata çok daha düşük bir sistem toplayarak büyük zarara uğrayacaksınız. Gerekirse bu forumu ve mesajlarımızı gösterin. Bu satılan sistemleri al sat yapan insanlar biraz kâr koyup satıyorlar. Sıfır kapalı kutuda, garantili sistemler zaten. Babanızla beraber satıcıya gittiğinizde babanız kolayca ikna olur diye düşünüyorum
Eğer o da olmazsa aynı al sat işini yapan bilgisayar mağazaları, dükkanları da var. Normal cadde dükkanlar diyebiliriz. Zaten ürün görsellerinde dükkan çekimi olduğunda anlarsınız. Ama onlar biraz daha kazık kâr koyuyorlar tabi.

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
hocam sizin monitör + sistem bütçe nedir
12k 12.5k maks

Eyvallah ben yinede tek tek toplayacağım galiba mehmet hocamla beraber

rampage almanı önermem hocam fp ürün bulmaya çalışıcam
Bekliyorum hocam

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
(3700TL)

(1800TL)

(1800TL)

(1050TL)

(800tl)

sadece kasa ve psu kalıyor
Bence monitörden kısıp daha iyisini alalım hocam 75hz 3 msli birşeyde olabilir çok önemli değil

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
şu anda 9150 TL tutuyor monitörü sona bırakalım en fp kasa psu bakıcam

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
@mertaliozturk sistem böyle 10 numara ama büyük ihtimalle bütçe seniz zora sokucak m.2 ssd yerine istersen hdd kullan biraz ileride m.2 ssd alırsın

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
(781 tl)

(1100TL) SİSTEM TOPLAM 11000 TL TUTUYOR
Hocam 2kye monitör varmıdır ki birde az önce birtane daha tek tek atmıştınız o 10k tutuyordu bu ikisi arasındaki fark ne ayriyetten böyle eğer 11kye alırsam böyle tek tek mi alayım yoksa sinerjiden artemisimi alayım birde vatandada var onuda atmışsınız 10 5kye hangisi daha iyidir

Hocam 2kye monitör varmıdır ki birde az önce birtane daha tek tek atmıştınız o 10k tutuyordu bu ikisi arasındaki fark ne ayriyetten böyle eğer 11kye alırsam böyle tek tek mi alayım yoksa sinerjiden artemisimi alayım birde vatandada var onuda atmışsınız 10 5kye hangisi daha iyidir
@Mehmet Erdoğan

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri