10 - 15k ya pc toplanırmı yayıncı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

süleyman kanat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
10 -15 K YA PC TOPLAMAK İSTİYORUM BÜTCEM O KADAR ACIKCASI HAYALİM OLAN ŞEYİ YAYINCILIK YAPMAK İSTİYORUM BU ZAMANA KADAR BUNUN İÇİN BİRİKTİRDİGİM PARADA BU KADAR VALO OYNUYORUM YANİ ÖNEREBİLECEGİNİZ BİR SİSTEM BEKLİYORUM.

LordGrimTR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: 10 - 15k YA PC TOPLANIRMI YAYINCI

Bu bütçe içerisinde her ekipman dahil olucak mı (Kulaklık Monitör mikrofon gibi)
Bir de forum kurallarımız gereği başlığı büyük harfle yazmak yasak bir dahakine dikkat ederseniz sevinirim.

solexmert

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: 10 - 15k YA PC TOPLANIRMI YAYINCI

dostum ben şu anda kullandığım sistemi 9 k tarzında bir fiyata toplamıştım 1 sene önce

Gigabyte rx 5700 xt gaming oc
Ryzen 5 3600
G.skill ripjaws 3200mhz 8x2
Gigabyte b450 H
Kioxia 500gb NVMe m.2 ssd
Sharkoon 650W shp650 v2 80+
Reeven E12

sistemin genel olarak performansından mutluyum ama sana 2 tavsiyem olacak yayıncılık için kendi görüşümce işlemciyi yükseltmelisin Ryzen 7 3700x tavsiye ediyorum ve ekranın 1080p ise yada ilerde 2k veya 4k bir ekran kullanmak istiyorsan rx 5700 xt 1080 ve 2k arasında gayet iyi performans sağlıyor ekran kartı yükseltmesi olarak 3060 veya 3070 in işini göreceğini düşünüyorum tabi bu kartlara yükseltirsen ana kartınıda değiştirmen gerekiyor sanırım 
(diğer ihtiyacın olacak ekipmanlara sahip olduğunu düşünerek bu fikrimi sunuyorum)

bütçenin bir kısmını stabil iyi bir internet için ayırmak isteyebilirsin

LordGrimTR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Şu anda kendi kullandığınız sistemi almaya kalkarsa en az 12-14 arası bir miktar vermesi gerekir ki buda geliştirmeler olmadan. Daha F/P bir ürün bakıyoruz.

solexmert

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
LordGrimTR' Alıntı:
Şu anda kendi kullandığınız sistemi almaya kalkarsa en az 12-14 arası bir miktar vermesi gerekir ki buda geliştirmeler olmadan. Daha F/P bir ürün bakıyoruz.
üzgünüm şu anki stok sıkıntıları yüzünden güncel fiyat bulamadım kusura bakmayın

LordGrimTR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sorun değil bu fiyat bandına en düşük 1660Ti 2060, 3060 bulunan bir sistem bulabilir ki performansı gayet iyidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri