Yardım 10 Yıllık Laptop

zynlhzr34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Merhaba arkadaşlar, şirket içi 10 yıllık bir laptop var elimde . Kullanıyorum ama aşırı yavaş kalıyor youtube açarken gecikmesi , ısınması , programları açarken yavaş açması genel olarak word excel autocad kullanıyorum ama bazen illallah ediyorum. Bilgisi olan arkadaşlar parça değişikliği yapmadan neler yaparak laptopu hızlandırabilirim. Çok anlamam bana tarif ederseniz. En azından laptop üstü fazlalıkları yok edeyim Oda olmaz ise bilgisayarcıya götürelim. Sistem özellikleri aşagıda
1726467374072.png

KS

zynlhzr34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Eyvallah ustam. Peki bu arka planda biriken açık dosyalar falan mı ne oluyor başka bir işlem yapmak biraz rahatlatır mı ?

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
548
Eyvallah ustam. Peki bu arka planda biriken açık dosyalar falan mı ne oluyor başka bir işlem yapmak biraz rahatlatır mı ?
pc bi kere windows update yapsın sonra her girişte hizmetler kısmından win updateyi durdur yapıp devredışı bırakın. Update çok yorar sistemi her açıldında. Görev yöneticisi başlangıç kısmından gereksiz şeyleri başlangıçta çalıştırması engelleyebilirsiniz devredışı bırakarak. (sistem şeylerine dokunmayın).

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri