100-150 Tl Arası Kulaklık Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ka_Dı_61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kendime bilgisayarda kullanabileceğim 100-150 Tl arası kulaklık arıyorum. Oyun oynuyorum genel olarak o yöne yatkın bir kulaklık olursa güzel olur. Gamepower Medusa 7.1 ve Sn-Rw2 gibi kulaklıklar bulabildim. Önerileriniz doğrultusunda 1-2 gün içerisinde alacağım inşallah.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Ka_Dı_61' Alıntı:
Kendime bilgisayarda kullanabileceğim 100-150 Tl arası kulaklık arıyorum. Oyun oynuyorum genel olarak o yöne yatkın bir kulaklık olursa güzel olur. Gamepower Medusa 7.1 ve Sn-Rw2 gibi kulaklıklar bulabildim. Önerileriniz doğrultusunda 1-2 gün içerisinde alacağım inşallah.

O bütçeye SN-RW1 çok iyi bir seçim olur gayet kaliteli bir kulaklık  :)

KS

Ka_Dı_61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Şuan ikisi arasında kaldım. Hangisini tercih etmeliyim ve neden? Bu konuda desteğinize ihtiyacım var. Medusa mı yoksa rw1 mi

KS

Ka_Dı_61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Önerileriniz için teşekkürler. Piyasada bulabilirsem medusayı alacağım inşallah.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Ka_Dı_61' Alıntı:
Önerileriniz için teşekkürler. Piyasada bulabilirsem medusayı alacağım inşallah.

be snrw-1 i öneriyorum isterseniz pusat oyuncu kulaklıgınada bakabilirsiniz monsterin güncel fiyatını tam bilmiyorum

KS

Ka_Dı_61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Pusat için şuan 295 tl isteniyor, bütçemi o kadar aşacağımı sanmıyorum. Rw-1 ile Medusa arasındaki farkarı tam olarak bilmiyorum ancak Medusa, Rw-1 e göre daha yeni bir kulaklık. Ayrıca Rw-1 de 40 mm lik hoparlör bulunurken Medusa 50 mm lik hoparlör sunuyor. Bu iki özellik beni Medusa ya yaklaştırıyor ancak piyasada bulmak oldukça zor. Bilmediim ya da eksik kısımları mı tamamlarsanız sevinirim. Ya da yeni bir alternatif ancak şuan Medusa yı almayı düşünüyorum.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Ka_Dı_61' Alıntı:
Pusat için şuan 295 tl isteniyor, bütçemi o kadar aşacağımı sanmıyorum. Rw-1 ile Medusa arasındaki farkarı tam olarak bilmiyorum ancak Medusa, Rw-1 e göre daha yeni bir kulaklık. Ayrıca Rw-1 de 40 mm lik hoparlör bulunurken Medusa 50 mm lik hoparlör sunuyor. Bu iki özellik beni Medusa ya yaklaştırıyor ancak piyasada bulmak oldukça zor. Bilmediim ya da eksik kısımları mı tamamlarsanız sevinirim. Ya da yeni bir alternatif ancak şuan Medusa yı almayı düşünüyorum.

markasına az çok bakmıştım snopy biraz daha bilinen ve yazılımsal desteği daha iyidir diye düşünüyorum

KS

Ka_Dı_61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar hepinize tekrardan çok teşekkür ederim. Medusayı aldım ve çok memnunum. Umarım uzun süreli kullanabilirim. Yardımlarınız için teşekkürler.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Ka_Dı_61' Alıntı:
Arkadaşlar hepinize tekrardan çok teşekkür ederim. Medusayı aldım ve çok memnunum. Umarım uzun süreli kullanabilirim. Yardımlarınız için teşekkürler.

Rica ederiz iyi günlerde kullanın başka sorularınız için tekrar bekleriz

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Ka_Dı_61' Alıntı:

Hayırlı olsun güle güle kullan Başka soruların için yeniden beklerim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri