Yardım Delirmek Üzereyim 😵7800X3D 4070 Ti Super

Neaxyy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
7800x3d
Ekran Kartı
Galax 4070 ti Super
Beyler 75kya şu sistemi alacağım
Galax 4070ti super ,2tb Ssd , 2x(16ram) ,7800x3d,ASUS Prime B650M-R 7200MHz (OC) DDR5
Sıvı soğutma hakkında hiç bir bilgim yok toplam master liquid ekleyince 75 k Allah rızası için biri bişey desin tek tek toplamak istemiyorum uzun ömürlü istiyorum kafayı yiyecem oynadığım örneğin lol,valorant,codw, overwatch,csgo,gta5 yüklediğim herhangi bir oyunda sorun ve kasma istemiyorum sizce bu bana yeter ve artar mi ilk defa pc alacağım uzun vaadeli olsun dedim ve sıvı soğutma hakkinda ısı falan diyorlar bu sistemde ısı sorunu olurmu gerçekten çok kafam karışık 😵👈

yewoup

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
bu kasa 1080i geç 2k çözünürlük için biçilmiş kaftan fazla fazla yeterli ve sıvı soğutma koy böyle bir sistem almışken.

firatness

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Beyler 75kya şu sistemi alacağım
Galax 4070ti super ,2tb Ssd , 2x(16ram) ,7800x3d,ASUS Prime B650M-R 7200MHz (OC) DDR5
Sıvı soğutma hakkında hiç bir bilgim yok toplam master liquid ekleyince 75 k Allah rızası için biri bişey desin tek tek toplamak istemiyorum uzun ömürlü istiyorum kafayı yiyecem oynadığım örneğin lol,valorant,codw, overwatch,csgo,gta5 yüklediğim herhangi bir oyunda sorun ve kasma istemiyorum sizce bu bana yeter ve artar mi ilk defa pc alacağım uzun vaadeli olsun dedim ve sıvı soğutma hakkinda ısı falan diyorlar bu sistemde ısı sorunu olurmu gerçekten çok kafam karışık 😵👈

Abi siz iyimisiniz? bu fiyata cidden böyle bir hareket mi yapmayı düşünüyorsun?

Konulara bakarken eski üye olduğum için sırf sana cevap yazabilmek adına hesabıma giriş yaptım...

Sakın ama sakın alma, böyle ilerleme pc den anlıyorsan dediğimi yap, anlamıyorsan da bir bilene danış.

Her ne olursa olsun sistemi 2.El topla derim, trinity rtx 4090 50k şuan sarı sitede geri kalanla da 2.el bir 1000 lik psu ve büyük akvaryum kasa al, işlemci ve anakartı sıfır al gerisi ikinci el bak lütfen yapma, para çiçek gibi eylem yanlış olmasınn

Ya en basiti gir sarı siteye rtx 4090 lı sistemler var başkalarının kullandığı, git furmark vb her türlü testini yap al çık

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri